Хоменко (Пасинок) Вікторія Сергіївна

Декларації

Суддівська кар’єра:

2010 – т. ч. – суддя Голосіївського районного суду м. Києва (обрана на цю ж посаду в 2017 році)

Зв’язки:

Згідно з декларацією родинних зв’язків судді за 2012-2016 та 2013-2017 роки:

 1. Хоменко Вадим Валерійович (чоловік судді) – з квітня 2016 року по теперішній час адвокат АБ “Хоменко В. В. та партнери”.
 2. Хоменко Вікторія Валеріївна (сестра чоловіка судді) – з липня 2011 року по т. ч. приватний нотаріус.

Офіційні документи щодо судді:

Декларація родинних зв’язків судді за 2012-2016 роки

Декларація родинних зв’язків судді за 2013-2017 роки

Декларація доброчесності 2016 рік

Декларація доброчесності 2017 рік

Про направлення скарги Караульної Г.В. стосовно судді Голосіївського районного суду м. Києва Пасинок В.С. до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України

 • Непрозорість статків

  1) У декларації за 2014 рік відсутні відомості про наявність у судді чи його родини права власності чи права користування на нерухоме майно, у якому можна постійно проживати.

  Законодавство зобов’язує декларувати об’єкти нерухомості, що належать судді та членам його сім’ї на праві приватної власності або знаходяться у них в оренді чи на іншому праві користування. Таким чином, суддя мав би задекларувати житло, у якому він проживає (користується) на будь-яких підставах.

   

  2) У декларації за 2015 рік зазначено, що у власності судді Пасинок знаходиться 25% квартири загальною площею 49,6 кв.м (дата набуття права власності – 2000 рік). Проте в майновій декларації за 2014 рік відомості про цю квартиру відсутні.

 • Ухвалення сумнівних рішень

  Суддя Пасинок була у складі колегії суддів, яка винесла вирок, яким засудила Дмитра та Сергія Павличенків до довічного ув’язнення і 13-и років в’язниці відповідно за обвинуваченням у вбивстві судді Шевченківського районного суду міста Києва Сергія Зубкова. Слід вказати, що цей вирок викликає деякі сумніви. Зокрема, як повідомляє видання "Українська правда", свідки, допитані у ході судового розгляду цієї справи, зазначали, що не впізнають в підсудних вбивць та сумніваються в тому, що слідчі правильно зафіксували їхні слова у відповідних протоколах. Інші докази щодо підтвердження вини Павличенків також є сумнівними.

Завантажити профайл Методологія підготовки матеріалу