Оздоба Марина Олексіївна

Декларації

Освіта:

2001  Національна академія внутрішніх справ, диплом спеціаліста з правознавства

Суддівська кар’єра:

2005 – т.ч. – суддя Святошинського районного суду м. Києва (з 2011 року обрана на посаду судді безстроково).

Зв’язки:

Згідно з декларацією родинних зв’язків судді за 2012-2016 роки:

  1. Оздоба Віталій Олексійович (брат) – з 2010 по 2015 рік обіймав посаду оперуповноваженого Святошиньского районного управління ГУМВС України.

Офіційні документи щодо судді:

Декларація родинних зв’язків судді за 2012-2016 роки

Декларація родинних зв’язків судді за 2013-2017 роки

Досьє судді

Декларація доброчесності 2016 рік

Декларація доброчесності 2017 рік

Декларація доброчесності та родинних зв’язків за 2018 рік до сьогодні

Інформацію щодо порушення суддею критеріїв доброчесності у відкритих джерелах не знайдено

Повідомити про суддю

Розгляд резонансних справ

1) Як повідомляє видання “Цензор.нет”, суддя Оздоба розглядає справу екс-співробітників "Беркута" Сергія Зінченка, Павла Аброськіна, Олександра Маринченка, Сергія Тамтури і Олега Янишевського, обвинувачених у розстрілі 48 активістів Євромайдану на вулиці Інститутській в м. Києві 20 лютого 2014 року. Як зазначено на веб-сайті видання “Тиждень.ua”, їх звинувачують у перевищенні службових повноважень, незаконному поводженні зі зброєю, умисному вбивстві та завданні тілесних ушкоджень активістам Майдану. Натомість обвинувачені не визнають себе винними у розстрілах євромайданівців.

2) Згідно інформації з Єдиного державного реєстру судових рішень, суддя Оздоба у складі колегії ухвалив вирок, яким суддю Апеляційного суду АР Крим, що продовжує здійснювати судочинство на окупованих територіях, визнано винною в державній зраді та призначено покарання у виді позбавлення волі строком на 12 років.

За інформацією порталу “Судовий репортер” мова йде про Ірину Рижову, суддю Апеляційного суду АР Крим, що продовжує здійснювати правосуддя на території анексованого півострову, керуючись при цьому матеріальним та процесуальним правом іноземної держави.

3) Як вбачається з Єдиного державного реєстру судових рішень, Марина Оздоба у складі колегії, постановив ухвалу, якою пом’якшив запобіжних захід екс-беркутівцю Сергію Тамтуру, який звинувачується у розстрілі активістів Майдану в лютому 2014 року. Так, замість запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, суд обрав цілодобовий домашній арешт. 

Характеристика професійної діяльності

За даними веб-сайту ВККС, 18 липня 2018 року Оздоба Марина Олексіївна  підтвердила можливість здійснювати правосуддя у відповідному суді (відповідає займаній посаді)

Завантажити профайл Методологія підготовки матеріалу