Оздоба Марина Олексіївна

Декларації
Данi за 2017 рiк
Кошти
Суддi
8500 USD
Річний дохід
Суддi
304780 грн
Заробітна плата, отримана за основним місцем роботи: 304780 грн
Сім'ї
17158 грн
Пенсія: 17158 грн (мати)
Розрахунок площі є лише математичним розрахунком за даними декларації та не відображає змісту речових прав на нерухоме майно. Розрахунок є сумою площі нерухомості, яка належить згідно з декларацією судді та членам його сім’ї на праві власності (у тому числі, часткової) або праві користування. Під час розрахунку використовувалася площа нерухомості пропорційно до частки, яка належить судді або членам його сім’ї. У випадку перебування нерухомості у спільній власності без визначення часток площа визначалася як результат ділення загальної площі на кількість осіб - власників відповідної нерухомості. У випадку одночасної наявності права власності на нерухомість у судді (члена його родини) та права користування члена його сім’ї (судді), площа зараховувалася лише особі, яка має право власності на відповідну нерухомість. У випадку наявності права користування у судді та членів його родини одночасно, площа відповідної нерухомості зараховувалася лише судді.​
Будівлі ?
Суддi
36.1 кв.м
36.1 кв.м (100% квартири у користуванні)
Транспортні засоби
Суддi
1
Автомобіль легковий SUZUKI SX4 2008 р.в. (у власності)

Освіта:

2001  Національна академія внутрішніх справ, диплом спеціаліста з правознавства

Суддівська кар’єра:

2005 – т.ч. – суддя Святошинського районного суду м. Києва (з 2011 року обрана на посаду судді безстроково).

Зв’язки:

Згідно з декларацією родинних зв’язків судді за 2012-2016 роки:

  1. Оздоба Віталій Олексійович (брат) – з 2010 по 2015 рік обіймав посаду оперуповноваженого Святошиньского районного управління ГУМВС України.

Офіційні документи щодо судді:

Декларація родинних зв’язків судді за 2012-2016 роки

Декларація родинних зв’язків судді за 2013-2017 роки

Досьє судді

Декларація доброчесності 2016 рік

Декларація доброчесності 2017 рік

Інформацію щодо порушення суддею критеріїв доброчесності у відкритих джерелах не знайдено

Повідомити про суддю

Розгляд резонансних справ

Як повідомляє видання "Цензор.нет", суддя Оздоба розглядає справу екс-співробітників "Беркута" Сергія Зінченка, Павла Аброськіна, Олександра Маринченка, Сергія Тамтури і Олега Янишевського, обвинувачених у розстрілі 48 активістів Євромайдану на вулиці Інститутській в м. Києві 20 лютого 2014 року. Як зазначено на веб-сайті видання "Тиждень.ua", їх звинувачують у перевищенні службових повноважень, незаконному поводженні зі зброєю, умисному вбивстві та завданні тілесних ушкоджень активістам Майдану. Натомість обвинувачені не визнають себе винними у розстрілах євромайданівців.

Характеристика професійної діяльності

За даними веб-сайту ВККС, 18 липня 2018 року Оздоба Марина Олексіївна  підтвердила можливість здійснювати правосуддя у відповідному суді (відповідає займаній посаді)

Завантажити профайл Методологія підготовки матеріалу