Отвіновський Павло Леонідович

Декларації
Данi за 2017 рiк
Кошти
Суддi
300000 UAH
Річний дохід
Суддi
288570 грн
Заробітна плата, отримана за основним місцем роботи: 288448 грн
Інше: 122 грн
Сім'ї
65000 грн
Дохід від надання майна в оренду: 44000 грн (дружина) + 21000 грн (дружина)
Розрахунок площі є лише математичним розрахунком за даними декларації та не відображає змісту речових прав на нерухоме майно. Розрахунок є сумою площі нерухомості, яка належить згідно з декларацією судді та членам його сім’ї на праві власності (у тому числі, часткової) або праві користування. Під час розрахунку використовувалася площа нерухомості пропорційно до частки, яка належить судді або членам його сім’ї. У випадку перебування нерухомості у спільній власності без визначення часток площа визначалася як результат ділення загальної площі на кількість осіб - власників відповідної нерухомості. У випадку одночасної наявності права власності на нерухомість у судді (члена його родини) та права користування члена його сім’ї (судді), площа зараховувалася лише особі, яка має право власності на відповідну нерухомість. У випадку наявності права користування у судді та членів його родини одночасно, площа відповідної нерухомості зараховувалася лише судді.​
Будівлі ?
Суддi
45.1 кв.м
9.1 кв.м (32.5% квартири у спільній власності загальною площею 28 кв.м)
36 кв.м (50% квартири у користуванні загальною площею 72 кв.м)
Сім'ї
33.53 кв.м
9.8 кв.м (35% квартири у спільній власності у дружини загальною площею 28 кв.м)
9.1 кв.м (32.5% квартири у спільній власності у дочки загальною площею 28 кв.м)
14.63 кв.м (33.33% квартири у спільній власності у дружини загальною площею 43.9 кв.м)
Транспортні засоби
Суддi
1
Автомобіль легковий Toyota RAV4 2003 р.в. (у користуванні)

Освіта:

2001  Національна юридична академія України імені Ярослава Мудрого, диплом спеціаліста з правознавства

Суддівська кар’єра:

2008 – т.ч. – суддя Подільського районного суду міста Києва (обраний на посаду судді безстроково з 2013)

Офіційні документи щодо судді:

Декларація родинних зв’язків судді за 2012-2016 роки

Декларація родинних зв’язків судді за 2013-2017 роки

Досьє судді

Декларація доброчесності за 2016 рік

Декларація доброчесності за 2017 рік

Рішення дисциплінарної палати Вищої Ради правосуддя про відмову у притягненні до дисциплінарної відповідальності судді Подільського районного суду міста Києва Отвіновського П. Л.

 • Непрозорість статків

  У декларації за 2015 рік зазначено, що у судді належить на праві користування квартира у м. Києві  площею 72 кв.м з 2001 року. Однак у декларації за 2014 рік відсутня інформація щодо зазначеного майна.

 • Ухвалення сумнівних рішень

  1) Як вбачається із рішення дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя 18 лютого 2014 року суддя Отвіновський ухвалив постанову, якою позбавив особу права керування автомобілем строком на 4 місяці через те, що він нібито не зупинився на вимогу інспектора ДАІ 29 грудня 2013 року (день, коли проводилася акція протесту – поїздка "Автомайдану" до резиденції Януковича в Межигір’ї).

  Як зазначено у рішенні дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя, зазначену постанову Апеляційним судом міста Києва було скасовано, а провадження у справі закрито за відсутності події і складу адміністративного правопорушення.

  У своєму рішенні дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя прийшла до висновку, що допущені суддею Отвіновським П. Л. порушення вказують на вчинення ним дій, які можуть бути підставою для притягнення його до дисциплінарної відповідальності, однак суддю не було притягнуто до дисциплінарної відповідальності у зв’язку із закінченням строку для притягнення його до дисциплінарної відповідальності.

 • Неетична поведінка

  У декларації доброчесності, яку судді повинні подавати щорічно, зазначаються відомості щодо прийняття рішень про накладення адміністративних стягнень на осіб, які були учасниками масових акцій протесту в період з 21 листопада 2013 року до дня набрання чинності Законом України "Про відновлення довіри до судової влади в Україні", у вигляді позбавлення права керування транспортними засобами.

  Однак, суддя Отвіновський у власній декларації доброчесності вказав про те, що ним не приймалися такі рішення, незважаючи на те, що Отвіновський ухвалив постанову, якою позбавив особу права керування автомобілем строком на 4 місяці через те, що він, нібито, не зупинився на вимогу інспектора ДАІ 29 грудня 2013 року (день, коли проводилася акція протесту - поїздка «Автомайдану» до резиденції Януковича в Межигір’ї). Таким чином, суддею були надані недостовірні відомості у декларації доброчесності.

Завантажити профайл Методологія підготовки матеріалу