Отвіновський Павло Леонідович

Декларації
 • Непрозорість статків

  У декларації за 2015 рік зазначено, що у судді належить на праві користування квартира у м. Києві  площею 72 кв.м з 2001 року. Однак у декларації за 2014 рік відсутня інформація щодо зазначеного майна.

 • Ухвалення сумнівних рішень

  1) Як вбачається із рішення дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя 18 лютого 2014 року суддя Отвіновський ухвалив постанову, якою позбавив особу права керування автомобілем строком на 4 місяці через те, що він нібито не зупинився на вимогу інспектора ДАІ 29 грудня 2013 року (день, коли проводилася акція протесту – поїздка "Автомайдану" до резиденції Януковича в Межигір’ї).

  Як зазначено у рішенні дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя, зазначену постанову Апеляційним судом міста Києва було скасовано, а провадження у справі закрито за відсутності події і складу адміністративного правопорушення.

  У своєму рішенні дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя прийшла до висновку, що допущені суддею Отвіновським П. Л. порушення вказують на вчинення ним дій, які можуть бути підставою для притягнення його до дисциплінарної відповідальності, однак суддю не було притягнуто до дисциплінарної відповідальності у зв’язку із закінченням строку для притягнення його до дисциплінарної відповідальності.

 • Неетична поведінка

  У декларації доброчесності, яку судді повинні подавати щорічно, зазначаються відомості щодо прийняття рішень про накладення адміністративних стягнень на осіб, які були учасниками масових акцій протесту в період з 21 листопада 2013 року до дня набрання чинності Законом України "Про відновлення довіри до судової влади в Україні", у вигляді позбавлення права керування транспортними засобами.

  Однак, суддя Отвіновський у власній декларації доброчесності вказав про те, що ним не приймалися такі рішення, незважаючи на те, що Отвіновський ухвалив постанову, якою позбавив особу права керування автомобілем строком на 4 місяці через те, що він, нібито, не зупинився на вимогу інспектора ДАІ 29 грудня 2013 року (день, коли проводилася акція протесту - поїздка «Автомайдану» до резиденції Януковича в Межигір’ї). Таким чином, суддею були надані недостовірні відомості у декларації доброчесності.

Завантажити профайл Методологія підготовки матеріалу