Осаулов Андрій Анатолійович

Суд

Шевченківський районний суд м. Києва

Заступник Голови суду

Статус

Суддя суду з 06.06.2011

Декларації

Освіта:

Національна юридична академія України імені Ярослава Мудрого

Суддівська кар’єра:

2007 – 2011 – суддя Ленінського районного суду м. Вінниці;

2011 – т.ч. – суддя Шевченківського районного суду м. Києва (з 2013 року обраний на посаду судді безстроково).

Зв’язки:

Згідно з декларацією родинних зв’язків судді за 2013-2017 роки:

 1. Осаулова Наталія Анатоліївна (дружина) – з вересня 2014 року обіймає посаду судді Фастівського міськрайонного суду Київської області. До цього часу півроку працювала суддею Господарського суду Вінницької області.
 2. Осаулов Анатолій Пилипович (батько) – з вересня 2015 року займає посаду депутата Жмеринської міської ради.
 3. Жабокрик Денис Анатолійович (брат дружини) – з 2017 дотпер працює помічником судді патронатної служби управління забезпечення роботи Другої судової Палати секрітаріату Касаційного цивільного суду, з 2011 по 2017 працював помічником судді Вищого спеціалізованого суду з розгляду цивільних і кримінальних справ.
 4. Осаулов Павло Анатолійович (брат) — з 2017 працює рядовим поліції в Управлінні патрульної поліції у місті Києві

Офіційні документи щодо судді:

Декларація родинних зв’язків судді за 2012-2016 роки

Декларація родинних зв’язків судді за 2013-2017 роки

Досьє судді

Декларація доброчесності за 2016 рік

Декларація доброчесності за 2017 рік

Декларація доброчесності та родинних зв’язків за 2018 рік до сьогодні

Рішення Вищої ради правосуддя Про направлення до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України матеріалів стосовно судді  Шевченківського районного суду міста Києва  Осаулова А. А.

Ухвала № 542/2дп/15-18 від 19.02.2018 Про відмову у відкритті дисциплінарної справи стосовно судді Шевченківського районного суду міста Києва Осаулова А.А.

 • Непрозорість статків

  1) Згідно з декларацією за 2014 рік, відсутні відомості про наявність у судді чи його родини права власності чи права користування на нерухоме майно, у якому можна постійно проживати.

  Законодавство зобов’язує декларувати об’єкти нерухомості, що належать судді та членам його сім’ї на праві приватної власності або знаходяться у них в оренді чи на іншому праві користування. Таким чином, суддя мав би задекларувати житло, у якому він проживає (користується) на будь-яких підставах.

   

  2) В деклараціях за 2015 та 2016 роки зазначено, що на праві користування судді належить квартира загальною площею 124,9 кв.м., яка знаходится в м.Київ (дата набуття права – 20.01.2014). Проте жодних відомостей про дану квартиру у декларації за  2014 рік не зазначено.

Розгляд резонансних справ

Як зазначає ТСН, суддя Осаулов відпустив під підписку про невиїзд колишнього ректора Київської академії водного транспорту Василя Михайлова, якого звинувачують в організації злочинного угруповання, члени якого ґвалтували неповнолітніх і виготовляли порнографічну продукцію.

Як повідомляє видання "Дзеркало тижня", тодішня голова Шевченківського районного суду Мєлєшак Олена звернулася до Вищої ради юстиції з поданням про звільнення судді Осаулова в зв'язку з прийняттям такого рішення.

Інша інформація:

За даними офіційного веб-сайту ВРП, 11 травня 2017 року Рада постановила ухвалу про залишення без розгляду подання Вищої кваліфікаційної комісії суддів України про обрання Осаулова А. А. на посаду судді апеляційного суду міста Києва безстроково.


ЗМІ про суддю

Декларация судьи Андрея Осаулова

Колеги судді, який звільнив ректора-педофіла, обурені подібним рішенням

Завантажити профайл Методологія підготовки матеріалу