Нездимовська (Медушевська) Анна Олексіївна

Статус

Суддя суду з 14.02.2011

Декларації
Данi за 2017 рiк
Кошти
Суддi
6000 USD
Сім'ї
220200 UAH
Річний дохід
Суддi
517575 грн
Дохід від зайняття підприємницькою діяльністю: 517575 грн
Розрахунок площі є лише математичним розрахунком за даними декларації та не відображає змісту речових прав на нерухоме майно. Розрахунок є сумою площі нерухомості, яка належить згідно з декларацією судді та членам його сім’ї на праві власності (у тому числі, часткової) або праві користування. Під час розрахунку використовувалася площа нерухомості пропорційно до частки, яка належить судді або членам його сім’ї. У випадку перебування нерухомості у спільній власності без визначення часток площа визначалася як результат ділення загальної площі на кількість осіб - власників відповідної нерухомості. У випадку одночасної наявності права власності на нерухомість у судді (члена його родини) та права користування члена його сім’ї (судді), площа зараховувалася лише особі, яка має право власності на відповідну нерухомість. У випадку наявності права користування у судді та членів його родини одночасно, площа відповідної нерухомості зараховувалася лише судді.​
Будівлі ?
Суддi
67 кв.м
55 кв.м (100% квартири у користуванні)
12 кв.м (100% Кімната у користуванні)
Сім'ї
45 кв.м
1 - (100% квартири у користуванні )
20 кв.м (100% Офіс у користуванні )
25 кв.м (100% Офіс у користуванні )
Транспортні засоби
Суддi
1
Автомобіль легковий Lexus RX330 2004 р.в. (у власності)

Освіта:

2004 Національна академія внутрішніх справ, диплом спеціаліста з правознавства.

Суддівська кар’єра:

 2011 –  т.ч. –  суддя Печерського районного суду міста Києва.

Офіційні документи відносно судді:

Декларація родинних зв’язків судді за 2012 – 2016 роки

Декларація родинних зв’язків судді за 2013 – 2017 роки

Декларація доброчесності за 2016 рік

Декларація доброчесності за 2017 рік

Суддівське досьє

 • Ухвалення сумнівних рішень

  Як вбачається із реєстру судових рішень, суддя Медушевська була у складі колегії суддів, яка засудила Юрія Луценка до позбавлення волі строком на 4 роки у справі за обвинуваченням Луценка Ю.В. щодо нібито незаконного святкування Дня міліції у палаці «Україна».

  Окрім того, за повідомленням видання “Українська правда” суддя Медушевська ухвалила вирок, за яким визнала Луценка винним в організації незаконного стеження за водієм колишнього першого заступника голови СБУ Володимира Сацюка Валентином Давиденком.

  В резолюціях Європейського парламенту від 09.06.2011 р. та від 14.05.2012 р. зазначалося, що у попередній доповіді Данського Гельсінського комітету з прав людини щодо справ Луценка і Корнійчука наводиться велика кількість порушень Європейської конвенції з прав людини, процеси проти інших високопосадовців з колишнього уряду є неприйнятними та є проявом вибіркового правосуддя, а також висловлювалося занепокоєння зростанням вибіркового переслідування діячів політичної опозиції в Україні та було визнано Луценка таким, що засуджений з політичних мотивів.

  Як вбачається із заяви верховного представника ЄС з питань зовнішньої політики і політики безпеки, віце-президента Європейської комісії Кетрін Ештон і єврокомісара з питань розширення та європейської політики сусідства Штефана Фюле, вирок Луценку та судовий процес у цілому було розцінено європейськими інституціями як такий, що не відповідає міжнародним стандартам щодо справедливого, прозорого і незалежного судового процесу.

   

Завантажити профайл Методологія підготовки матеріалу