Набудович Ірина Олександрівна

Статус

Звільнений 26.06.2018

Декларації
Данi за 2016 рiк
Кошти
Суддi
100 EUR
280000 UAH
Річний дохід
Суддi
265171 грн
Заробітна плата, отримана за основним місцем роботи: 264799 грн
Проценти: 372 грн
Розрахунок площі є лише математичним розрахунком за даними декларації та не відображає змісту речових прав на нерухоме майно. Розрахунок є сумою площі нерухомості, яка належить згідно з декларацією судді та членам його сім’ї на праві власності (у тому числі, часткової) або праві користування. Під час розрахунку використовувалася площа нерухомості пропорційно до частки, яка належить судді або членам його сім’ї. У випадку перебування нерухомості у спільній власності без визначення часток площа визначалася як результат ділення загальної площі на кількість осіб - власників відповідної нерухомості. У випадку одночасної наявності права власності на нерухомість у судді (члена його родини) та права користування члена його сім’ї (судді), площа зараховувалася лише особі, яка має право власності на відповідну нерухомість. У випадку наявності права користування у судді та членів його родини одночасно, площа відповідної нерухомості зараховувалася лише судді.​
Будівлі ?
Суддi
66.4 кв.м
66.4 кв.м (100% квартири у користуванні)
Транспортні засоби
Суддi
2
Автомобіль легковий Daewoo Lanos 2007 р.в. (у власності)
Автомобіль легковий Nissan Note 2008 р.в. (у власності)
  • Ухвалення сумнівних рішень

    Згідно з даними, зазначеними у рішенні Другої дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя, суддя Набудович постановила дві ухвали про обрання запобіжних заходів у вигляді тримання під вартою відносно активістів Євромайдану, а також ухвалила постанову про накладення адміністративного у вигляді позбавлення права керування автомобілем на 3 місяці через те, що особа нібито не зупинилася на вимогу інспектора ДАІ 29 грудня 2013 року (день проведення акції протесту – поїздки "Автомайдану" до резиденції Януковича в Межигір’ї).

    Дисциплінарна палата встановила, що допущені суддею Набудович І. О. порушення свідчили про необ’єктивний та упереджений розгляд справ, а також про наявність ознак порушення присяги судді.

    За результатами розгляду даної справи дисциплінарна палата прийшла до висновку притягнути суддю Дарницького районного суду міста Києва Набудович І. О. до дисциплінарної відповідальності та застосувати до неї дисциплінарне стягнення у виді внесення подання Вищій раді правосуддя про звільнення її з посади судді.

Завантажити профайл Методологія підготовки матеріалу