Мирошниченко Оксана Володимирівна

Декларації

Освіта:

2008 Академія муніципального управління, диплом спеціалістки з правознавства

Суддівська кар’єра:

чер. 2013 – сер. 2013 – суддя Вільшанського районного суду Кіровоградської області;

сер. 2013 – т. ч. – суддя Голосіївського районного суду міста Києва.

Офіційні документи щодо судді:

Декларація родинних зв’язків судді за 2012-2016 роки

Декларація родинних зв’язків судді за 2013-2017 роки

Досьє судді

Декларація доброчесності за 2016 рік

Декларація доброчесності за 2017 рік

Декларація доброчесності та родинних зв’язків за 2018 рік до сьогодні

Рішення дисципілінарної палати ВРП про відмову у притягненні до дисциплінарної відповідальності судді Голосіївського районного суду міста Києва Мирошниченко О. В. та припинення дисциплінарного провадження

Список суддів, стосовно яких призначено кваліфікаційне оцінювання на відповідність займаній посаді згідно з рішенням Комісії від 20 жовтня 2017 року

За результатами кваліфікаційного оцінювання на відповідність займаній посаді Комісією стосовно Мирошниченко Оксани Володимирівни ухвалено таке рішення: перерва

 • Ухвалення сумнівних рішень

  Як вбачається із рішення дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя, суддя Мирошниченко ухвалила чотири постанови, якою позбавила чотирьох осіб права керування автомобілем на різні строки через те, що вони, нібито, не зупинилися на вимогу інспектора ДАІ 29 грудня 2013 року (дата проведення акції протесту – поїздки "Автомайдану" до резиденції Януковича в Межигір’ї).

  Дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя дійшла висновку, що суддею Мирошниченко О. В. під час розгляду зазначених справ не дотримано вимог щодо всебічного, повного і об’єктивного з’ясування обставин справ та вирішення їх відповідно до закону, що викликає сумнів у її об’єктивності та неупередженості.

  Однак суддю не було притягнуто до дисциплінарної відповідальності у зв’язку із закінченням строку для притягнення його до дисциплінарної відповідальності.

 • Неетична поведінка

  У декларації доброчесності, яку судді повинні подавати щорічно, зазначаються відомості щодо прийняття рішень про накладення адміністративних стягнень на осіб, які були учасниками масових акцій протесту в період з 21 листопада 2013 року до дня набрання чинності Законом України "Про відновлення довіри до судової влади в Україні", у вигляді позбавлення права керування транспортними засобами.

  Однак суддя у власній декларації доброчесності вказала про те, що нею не приймалися такі рішення, незважаючи на те, що суддею були ухвалені 4 рішення про позбавлення учасників протестних акцій за невиконання вимог працівника міліції про зупинку транспортного засобу. Таким чином, суддею були надані недостовірні відомості у декларації доброчесності.

Розгляд резонансних справ:

Як повідомляє ТСН, суддя відмовила у задоволенні клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою відносно судді Печерського районного суду м. Києва Сергія Вовка, який засудив екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка до чотирьох років позбавлення волі.

Характеристика професійної діяльності

За даними веб-сайту ВККС, 11 квітня 2018 року щодо Мирошниченко Оксана Володимирівна  було проведене кваліфікаційне оцінювання, втім остаточного рішення ухвалено не було: перерва.

Завантажити профайл Методологія підготовки матеріалу