Мельник Василь Іванович

Статус

Суддя суду з 27.07.1994

Декларації
Данi за 2017 рiк
Кошти
Суддi
249000 UAH
Річний дохід
Суддi
330239 грн
Заробітна плата, отримана за основним місцем роботи: 330239 грн
Розрахунок площі є лише математичним розрахунком за даними декларації та не відображає змісту речових прав на нерухоме майно. Розрахунок є сумою площі нерухомості, яка належить згідно з декларацією судді та членам його сім’ї на праві власності (у тому числі, часткової) або праві користування. Під час розрахунку використовувалася площа нерухомості пропорційно до частки, яка належить судді або членам його сім’ї. У випадку перебування нерухомості у спільній власності без визначення часток площа визначалася як результат ділення загальної площі на кількість осіб - власників відповідної нерухомості. У випадку одночасної наявності права власності на нерухомість у судді (члена його родини) та права користування члена його сім’ї (судді), площа зараховувалася лише особі, яка має право власності на відповідну нерухомість. У випадку наявності права користування у судді та членів його родини одночасно, площа відповідної нерухомості зараховувалася лише судді.​
Земля ?
Суддi
2800 кв.м
Земельні ділянки:
- 1000 кв.м (100% у власності)
- 1800 кв.м (100% у власності)
Транспортні засоби
Суддi
2
Автомобіль легковий mercedes-benz e240 1997 р.в. (у власності)
Автомобіль легковий Skoda Superb 2002 р.в. (у власності)
  • Непрозорість статків

    Згідно з деклараціями 2014, 2015 та 2016 років, відсутні відомості про наявність у судді права власності чи права користування на нерухоме майно, у якому можна постійно проживати.

    Законодавство зобов’язує декларувати об’єкти нерухомості, що належать судді та членам його сім’ї на праві приватної власності або знаходяться у них в оренді чи на іншому праві користування. Таким чином, суддя мав би задекларувати житло, у якому він проживає (користується) на будь-яких підставах.

Завантажити профайл Методологія підготовки матеріалу