Мазка Наталія Броніславівна

Данi за 2017 рiк
Річний дохід
Суддi
339230 грн
Заробітна плата, отримана за основним місцем роботи: 333926 грн
Інше: 5304 грн
Сім'ї
29108 грн
Інше: 6217 грн (дочка) + 10320 грн (дочка) + 11861 грн (дочка) + 710 грн (дочка)
Розрахунок площі є лише математичним розрахунком за даними декларації та не відображає змісту речових прав на нерухоме майно. Розрахунок є сумою площі нерухомості, яка належить згідно з декларацією судді та членам його сім’ї на праві власності (у тому числі, часткової) або праві користування. Під час розрахунку використовувалася площа нерухомості пропорційно до частки, яка належить судді або членам його сім’ї. У випадку перебування нерухомості у спільній власності без визначення часток площа визначалася як результат ділення загальної площі на кількість осіб - власників відповідної нерухомості. У випадку одночасної наявності права власності на нерухомість у судді (члена його родини) та права користування члена його сім’ї (судді), площа зараховувалася лише особі, яка має право власності на відповідну нерухомість. У випадку наявності права користування у судді та членів його родини одночасно, площа відповідної нерухомості зараховувалася лише судді.​
Будівлі ?
Суддi
30 кв.м
30 кв.м (50% квартири у власності загальною площею 60 кв.м)
  • Непрозорість статків

    Згідно із деклараціями за 2015, 2016, 2017 роки відсутні відомості про наявність у судді чи її родини права власності чи права користування на нерухоме майно, у якому можна постійно проживати за місцем роботи судді у смт. Макарів Київської області. Згідно з декларацією за 2015, 2016, 2017 роки вся задекларована нерухомість судді знаходиться у м. Первомайськ Луганської області.

  • Порушення прав та свобод

    Як вбачається з рішення Третьої дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя, суддя Мазка під час розгляду справи винесла ухвалу про накладення арешту на автомобільний газозаправний пункт та зріджений вуглеводний газ об’ємом 4050 літрів. Як зазначено в рішенні дисциплінарної палати, зазначена ухвала про арешт майна була винесена без зазначення суддею належних для цього підстав, а також без повідомлення сторін про час і місце судового розгляду, що є істотним порушенням норм процесуального законодавства.

    З огляду на наведене, Третя Дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя вирішила притягнути суддю Мазку до дисциплінарної відповідальності та застосувала до неї дисциплінарне стягнення у виді попередження.

     

Завантажити профайл Методологія підготовки матеріалу