Маруліна Любов Олександрівна

Данi за 2018 рiк
Кошти
Суддi
14000 USD
6000 EUR
Річний дохід
Суддi
329515 грн
Заробітна плата, отримана за основним місцем роботи: 329515 грн
Розрахунок площі є лише математичним розрахунком за даними декларації та не відображає змісту речових прав на нерухоме майно. Розрахунок є сумою площі нерухомості, яка належить згідно з декларацією судді та членам його сім’ї на праві власності (у тому числі, часткової) або праві користування. Під час розрахунку використовувалася площа нерухомості пропорційно до частки, яка належить судді або членам його сім’ї. У випадку перебування нерухомості у спільній власності без визначення часток площа визначалася як результат ділення загальної площі на кількість осіб - власників відповідної нерухомості. У випадку одночасної наявності права власності на нерухомість у судді (члена його родини) та права користування члена його сім’ї (судді), площа зараховувалася лише особі, яка має право власності на відповідну нерухомість. У випадку наявності права користування у судді та членів його родини одночасно, площа відповідної нерухомості зараховувалася лише судді.​
Будівлі ?
Суддi
39.4 кв.м
39.4 кв.м (100% квартири у власності)
Транспортні засоби
Сім'ї
1
Автомобіль легковий DAEWOO MATIZ 2007 р.в. (у власності чоловік)

Суддівська кар’єра:

2009 – т.ч. – суддя Окружного адміністративного суду м. Києва.

Зв’язки:

Згідно з декларацією родинних зв’язків судді за 2013-2017 роки:

  1. Марулін Олександр Олександрович (племінник судді) – з березня по травень 2015 року працював завідувачем архіву відділу документального забезпечення та контролю у Київському апеляційному адміністративному суді.

Офіційні документи щодо судді:

Декларація родинних зв’язків судді за 2012-2016 роки

Декларація родинних зв’язків судді за 2013-2017 роки

Декларація доброчесності 2016 рік

Декларація доброчесності 2017 рік

Декларація доброчесності та родинних зв’язків за 2018 рік до сьогодні

  • Ухвалення сумнівних рішень

    Згідно з реєстру судових рішень суддя виносила рішення, яким заборонили проводити мирні зібрання з 16 серпня 2013 року по 27 серпня 2013 року в центральній частині міста Києва, а саме, на вул. Хрещатик, Європейській площі та на Майдані Незалежності.

    Як вбачається з рішення, організатори акції планувати проводити на День Незалежності України мирні зібрання проти авторитарних судових заборон мирно збиратись, проти міліцейського та суддівського свавілля, а також проводити акції-протести на підтримку невинно засуджених осіб.

Завантажити профайл Методологія підготовки матеріалу