Мартинов Євген Олександрович

Декларації

Суддівська кар’єра:

2006 – 2011 – суддя Бориспільського міськрайонного суду Київської області (з 2011 року обраний на посаду судді безстроково);

2011 – 2013 – суддя Солом’янського районного суду м. Києва;

2013 – 2014  – суддя Ленінського районного суду м. Кіровограда;

2014 – т.ч. – суддя Шевченківського районного суду м. Києва.

 

Зв’язки:

Згідно декларації родинних зв’язків судді за 2012-2016 роки:

  1. Мартинова Влада Вікторівна (дружина) – з жовтня 2010 по березень 2016 помічник судді Бориспільського міськрайонного суду Київської області.
  2. Мартинова Антоніна Миколаївна (мати) – має право на зайняття адвокатською діяльністю з 1984 року.
  3. Мартинова Юлія Олександрівна (сестра) – суддя Апеляційного суду Київської області з квітня 2010 року.

 

Офіційні документи відносно судді:

Декларація родинних зв’язків судді за 2012 – 2016 роки

Декларація родинних зв’язків судді за 2011- 2015 роки

Декларація доброчесності 2016 рік

Декларація родинних зв’язків 2013-2017 роки

Декларація доброчесності 2017 рік

Декларація родинних зв’язків 2014-2018 роки

Декларація доброчесності 2018 рік

Про відхилення пропозиції щодо внесення подання про звільнення Мартинова Є.О. з посади судді Ленінського районного суду міста Кіровограда за порушення присяги

Рішення Вищої кваліфікаційної комісії суддів  за результатами спеціального засідання про відповідність кандидата на посаду судді Вищого антикорупційного суду Мартинова Є.О. Критеріям, передбаченим ст.8 Закону України “Про Вищий антикорупційний суд

  • Непрозорість статків
    1. Згідно інформації, яка міститься в рішенні ВККС за результатами спільного спеціального засідання з Громадською радою міжнародних експертів, суддя Мартинов не надав вичерпної інформації щодо походження грошових коштів бабусі на придбання квартири у новобудові та підстав його проживання в зазначеній квартирі разом із сім’єю. Також він не надав достатньо інформації щодо характеру правочину, за яким його донька отримала у власність 25% зазначеної квартири. Також кандидат не надав задовільних пояснень щодо придбання земельної ділянки його дружиною
    2. Як зазначається в рішенні, прийнятому за результатами спільного спеціального засідання ГРМЕ та ВККС суддя Мартинов не надав задовільних пояснень щодо походження грошових коштів, на які його мати придбала автомобіль, з огляду на відсутність доходу у неї протягом 10 років. Також суддя не спростував інформацію щодо користування цим автомобілем ним і його сім’єю, а також факт недекларування цього факту.

Розгляд резонансних справ

1) За інформацією Укрінформу, суддя Мартинов у складі колегії розглядає справу екс-голови управління СБУ в Києві та Київській області Олександра Щеголєва. Як повідомляє видання “Цензор.нет”, Олександр Щеголєв  звинувачується у тому, що 18-19 лютого 2014 року з метою розгону мітингувальників на виконання злочинного наказу керівництва ухвалив рішення про проведення правоохоронцями антитерористичної операції у центральній частині Києва. У ході цієї операції почалася пожежа в Будинку профспілок, 10 людей загинули і 124 були поранені.

2) За повідомленням “Української правди”, суддя Мартинов Є.О. є головуючим суддею у суді присяжних, який постановив ухвалу про зміну запобіжного заходу обвинуваченим в замаху на вбивство активістів Євромайдану О. Гебану і С. Костенку з тримання під вартою на домашній арешт.

3) За інформацією “Еспресо.тв”, суддя Мартинов постановив ухвалу, якою зобов’язав слідчого СБУ розпочати досудове слідство проти лідера націоналістичної організації С14 Євгена Карася та групи осіб під його керуванням за підозрою у незаконному позбавленні волі Рафаеля Лусваргі. Як повідомляє УНІАН, на початку травня 2018 року у Києві націоналісти на чолі з Євгеном Карасем спіймали Рафаеля Лусваргі, громадянина Бразилії, який підозрюється у тому, що у 2016 році брав участь у бойових діях проти сил антитерористичної операції у складі незаконних збройних формувань на Донбасі, і відвели його до СБУ.

4) За інформацією “24 каналу”, суддя Мартинов постановив ухвалу про про обрання запобіжного заходу Володимиру Рубану у вигляді тримання під вартою терміном на 60 днів без права застави. Як повідомляє “Радіо Свобода”, Володимира Рубана підозрюють у підготовці замаху на Президента України Петра Порошенка, міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова, колишнього прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка й секретаря РНБО Олександра Турчинова.

Інша інформація:

1) За даними офіційного веб-сайту Вищої кваліфікаційної комісії України, 2 серпня 2018 року Комісія ухвалила рішення про відповідність Мартинова Є.О. займаній посаді судді.

2) Брав участь в конкурсі на посаду судді Вищого антикорупційного суду, однак вибув з конкурсу  за результатами співбесіди з Громадською радою міжнародних експертів. 


ЗМІ про суддю

З суддів знімають мантії

Завантажити профайл Методологія підготовки матеріалу