Мандриченко Олександр Володимирович

Статус

Суддя суду з 26.04.2000

Декларації
Данi за 2017 рiк
Річний дохід
Суддi
355790 грн
Заробітна плата, отримана за основним місцем роботи: 355584 грн
Проценти: 206 грн
Розрахунок площі є лише математичним розрахунком за даними декларації та не відображає змісту речових прав на нерухоме майно. Розрахунок є сумою площі нерухомості, яка належить згідно з декларацією судді та членам його сім’ї на праві власності (у тому числі, часткової) або праві користування. Під час розрахунку використовувалася площа нерухомості пропорційно до частки, яка належить судді або членам його сім’ї. У випадку перебування нерухомості у спільній власності без визначення часток площа визначалася як результат ділення загальної площі на кількість осіб - власників відповідної нерухомості. У випадку одночасної наявності права власності на нерухомість у судді (члена його родини) та права користування члена його сім’ї (судді), площа зараховувалася лише особі, яка має право власності на відповідну нерухомість. У випадку наявності права користування у судді та членів його родини одночасно, площа відповідної нерухомості зараховувалася лише судді.​
Будівлі ?
Суддi
80.6 кв.м
80.6 кв.м (100% квартири у користуванні)

Суддівська кар’єра:

2000 – т.ч. – суддя Господарського суду міста Києва (у 2005 році обраний на посаду судді безстроково).

Офіційні документи відносно судді:

Декларація родинних зв’язків судді за 2012-2016 роки

Декларація родинних зв’язків судді за 2013-2017 роки

Декларація доброчесності судді за 2016 рік

Декларація доброчесності судді за 2017 рік

Суддівське досьє

  • Ухвалення сумнівних рішень

    Згідно з інформацією Радіо Свобода, суддя Мандриченко причетний до винесення рішення, якими фактично було узаконено передачу Межигір’я компаніям, підконтрольним Віктору Януковичу.

    Зокрема, як випливає з інформації на веб-сайті видання "Аргумент" та Єдиного державного реєстру судових рішень, суддя Мандриченко був у складі колегії, яка відмовила Кабінету Міністрів України у задоволенні позову про визнання недійсними договорів, якими Межигір’я переходило у власність ТОВ "Медінвесттрейд" (компанія-прокладка, яка у подальшому передала Межигір’я ТОВ "Танталіт", яке у свою чергу володіло Межигір’ям та контролювалося оточенням Януковича).

    У подальшому, 01.07.2017 року Київський апеляційний господарський суд скасував вказане рішення, оскільки висновки, до яких дійшла колегія суддів, у якій був Мандриченко, зроблені з неповним з'ясуванням обставин, що мають значення для справи.

Завантажити профайл Методологія підготовки матеріалу