Малярчук Ірина Анатоліївна

Статус

Суддя суду з 03.02.2003

Декларації

Суддівська кар’єра:

2003 – т.ч. – суддя Господарського суду Одеської області (у 2008 році призначена на посаду безстроково).

 

Зв’язки:

Згідно з декларацією родинних зв’язків судді з 2018 року:

  1. Твердохліб Юрій Володимирович (чоловік) – з 2013 року по теперішній час обіймає різні посади у Слідчому управлінні фінансових розслідувань Головного управління Міндоходів в Одеській області (начальник другого відділу, начальник першого відділ, начальник третього відділу).
  2. Твердохліб Максим Миколайович (двоюрідний брат чоловіка) – з 2015 року – адвокат. До того, у 2014 році працював старшим інспектором Державної патрульної служби. З 2012 по 2014 рік працював старшим інспектором Управління Державної автомобільної інспекції.

 

Офіційні документи щодо судді:

Декларація родинних зв’язків судді за 2012-2016 роки

Декларація родинних зв’язків судді за 2013-2017 роки

Декларації родинних зв’язків судді з 2018 року по теперішній час

Декларація доброчесності 2016 рік

Декларація доброчесності 2017 рік

Декларації доброчесності з 2018 року по теперішній час

Рішення Вищої ради правосуддя “Про вжиття заходів щодо забезпечення незалежності суддів та авторитету правосуддя за повідомленням голови господарського суду Одеської області Петрова В.С. про втручання в діяльність судді Малярчук І.А. щодо здійснення правосуддя”

Інформацію щодо порушення суддею критеріїв доброчесності у відкритих джерелах не знайдено

Повідомити про суддю

Інформація про утиски судді:

Як вбачається з рішення Вищої ради правосуддя, на суддю Малярчук здійснили напад невідомі особи. Згідно з інформацією у рішенні, особи вилили судді на обличчя та тіло рідину невизначеного складу, заподіявши тілесні ушкодження у вигляді опіку очей, після чого зникли з місця події.  

З огляду на вищезазначене, Вища рада правосуддя вирішила звернутися до Генеральної прокуратури України щодо надання інформації про розкриття та розслідування злочину у кримінальному провадженні.

 

Завантажити профайл Методологія підготовки матеріалу