Маліновська Валентина Миколаївна

Декларації

Освіта:

1998 – Київський національний університет імені Тараса Шевченка.

Суддівська кар’єра:

2012 – т.ч. – суддя Шевченківського районного суду м. Києва.

Зв’язки:

Згідно з декларацією родинних зв’язків судді за 2012-2016 роки:

 1. Маліновський Василь Миколайович (брат) – з 2012 року по т.ч. – співробітник Служби Безпеки України.
 2. Маліновська Ірина Ігорівна (невістка) – з 2012 року по т.ч. – працівник секретаріату Вищої Ради Правосуддя (Вищої ради юстиції).

Офіційні документи щодо судді:

Декларація родинних зв’язків судді за 2012-2016 роки

Декларація доброчесності 2016 рік

Декларація доброчесності та родинних зв’язків за 2018 рік до сьогодні

Досьє судді

Рішення дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя про притягнення судді Шевченківського районного суду міста Києва Маліновської В. М. до дисциплінарної відповідальності

 • Непрозорість статків

  Згідно з даними майнових декларацій за 2015 та 2016 рік у користуванні судді знаходиться автівка Kia Cerato (рік набуття права – 2008). Проте у декларації за 2014 рік інформація про дане авто не зазначена.

 • Ухвалення сумнівних рішень

  Як вбачається з рішення дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя, у грудні 2013 року суддя Маліновська постановила ухвалу, якою застосовувала запобіжний захід у вигляді арешту до учасника мирних акцій 1 грудня по вул. Банковій.

  Нагадаємо, що за інформацією Радіо Свобода, під час сутичок на вул. Банковій 1 грудня 2013 року міліціонери застосували проти активістів сльозогінний газ та світло-шумові гранати. За інформацією UNN, з місця зіткнення постійно виносили постраждалих, серед яких були молоді жінки та хлопці з травмами голови та кінцівок.

  Розглядаючи дане дисциплінарне провадження, Вища рада правосуддя у своєму рішенні зазначила, що ухвала судді Маліновської В. М. від 3 грудня 2013 року не містить достатніх та переконливих мотивів зроблених у ній висновків, що свідчить про ігнорування суддею вимог національного законодавства та практики Європейського суду з прав людини. Дисциплінарною палатою у липні 2017 року було прийняте рішення внести подання Вищій раді правосуддя про звільнення Маліновської Валентини з посади судді.

Розгляд резонансних справ

Своїм рішенням суддя Маліновська задовольнила клопотання щодо утримання під вартою полковника ЗСУ Без’язикого у справі про державну зраду.

За інформацією "Громадське", Іван Без'язиков – офіцер Збройних сил України. Потрапив у полон в серпні 2014 року. 5 липня 2016 року Без'язиков був визволений з полону бойовиків «ДНР». 12 грудня полковника ЗСУ Без'язикова затримали за підозрою у співпраці з "ДНР".  В СБУ заявили, що полковник Без’язиков надавав «ДНР» дані про позиції українських військових.

 

Характеристика професійної діяльності

Як зазначено на веб-сайті Lb.ua, до роботи на посаді судді Шевченківського районного суду м. Києва працювала у Вищій Раді Юстиції заступником начальника відділу. Згідно з зазначеним матеріалом, просування Маліновської від рядового юриста до заступника начальника відбулося імовірно за протекції Лідії Ізовітової.

Завантажити профайл Методологія підготовки матеріалу