Львов Богдан Юрійович

Суд

Касаційний господарський суд у складі Верховного Суду

Голова Касаційного господарського суду, заступник Голови Верховного Суду

Статус

Суддя суду з 10.11.2017

Декларації
Данi за 2016 рiк
Кошти
Суддi
63356 UAH
Сім'ї
56587 UAH
15000 EUR
Річний дохід
Суддi
407387 грн
Заробітна плата, отримана за основним місцем роботи: 407387 грн
Сім'ї
113590 грн
Заробітна плата, отримана за основним місцем роботи: 21520 грн (дружина)
Інше: 92070 грн (дружина)
Розрахунок площі є лише математичним розрахунком за даними декларації та не відображає змісту речових прав на нерухоме майно. Розрахунок є сумою площі нерухомості, яка належить згідно з декларацією судді та членам його сім’ї на праві власності (у тому числі, часткової) або праві користування. Під час розрахунку використовувалася площа нерухомості пропорційно до частки, яка належить судді або членам його сім’ї. У випадку перебування нерухомості у спільній власності без визначення часток площа визначалася як результат ділення загальної площі на кількість осіб - власників відповідної нерухомості. У випадку одночасної наявності права власності на нерухомість у судді (члена його родини) та права користування члена його сім’ї (судді), площа зараховувалася лише особі, яка має право власності на відповідну нерухомість. У випадку наявності права користування у судді та членів його родини одночасно, площа відповідної нерухомості зараховувалася лише судді.​
Будівлі ?
Суддi
26.37 кв.м
26.37 кв.м (33% квартири у спільній власності загальною площею 79.9 кв.м)
Сім'ї
154.67 кв.м
26.37 кв.м (33% квартири у спільній власності у дружини загальною площею 79.9 кв.м)
128.3 кв.м (100% квартири у власності у дружини)
Транспортні засоби
Суддi
1
Автомобіль легковий TOYOTA LAND CRUISER 200 2011 р.в. (у власності)
Сім'ї
1
Автомобіль легковий LEXUS RX350 2008 р.в. (у власності дружина)

Освіта:

1989 – Військовий Червонопрапорний інститут (військово-юридична спеціальність).  

Суддівська кар’єра:

1998-2001 – суддя військового суду Центрального регіону України;

2001-2004 – суддя Київського апеляційного господарського суду;

2004-2017 – суддя Вищого господарського суду України;

2017 – т.ч. – суддя Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду.

Зв’язки:

Згідно з декларацією родинних зв’язків судді за 2012-2016 роки:

 1. Львова Інна Олексіївна (дружина) – має право на зайнття адвокатською діялністю.

Офіційні документи щодо судді:

Декларація родинних зв’язків судді за 2011-2015 роки

Декларація родинних зв’язків судді за 2012-2016 роки

Досьє судді (кандидата на посаду судді)

Декларація доброчесності 2015 рік

Декларація доброчесності 2016 рік

Висновок Громадської Ради Доброчесності

 • Причетність до корупції

  1) Згідно з розслідуванням "Слідство. Інфо" суддя може бути причетним до корупційного скандалу за участю члена ВРЮ Павла Гречківського. Як повідомляють журналісти, член Вищої ради юстиції обіцяв громадянину Олегу Шкляру вирішити питання про забезпечення ухвалення "потрібного" рішення суддями апеляційної та касаційної інстанцій через Голову ВГСУ – Богдана Львова. У якості винагороди за таку "допомогу" з громадянина Шкляра, за його словами, вимагали $500 тис, з яких $200 тис мали були призначені "за позитивне рішення Вищого господарського суду України". З особистих джерел журналісти дізнались про те, що напередодні скандалу Павло Гречківський зустрічався з Богданом Львовом у робочому кабінеті судді.

  2) Як вбачається із висновку Громадської ради доброчесності, суддя, діючи як Голова Вищого господарського суду, власними Розпорядженнями сформував колегію суддів ВГСУ для розгляду справи, чим порушив вимоги частини 4 статті 15 Закону України "Про судоустрій та статус суддів", яким встановлено, що визначення колегії суддів для розгляду конкретної справи здійснюється автоматизованою системою документообігу під час реєстрації відповідних документів, а також в інших випадках визначення складу суду на будь-якій стадії процесу, за принципом випадковості.

  Цей факт став підставою, з якої Верховний Суд України скасував рішення колегії судів ВГСУ. Зокрема, у рішенні Верховного Суду України зазначено, що "ураховуючи, що у справі, яка розглядається, в суді касаційної інстанції колегію суддів було сформовано без застосування автоматизованої системи документообігу за принципом вірогідності, судова палата у господарських справах Верховного Суду України дійшла висновку, що постанову Вищого господарського суду України від 12.01.2015 року було прийнято з порушенням вимог щодо розгляду справи судом, встановленим законом".

  Вищевказані обставини розслідувалися у рамках кримінального провадження, проте, слідчим було прийняте рішення про закриття кримінального провадження.

 • Непрозорість статків

  1) Громадська рада доброчесності зазначає, що суддя вказує у деклараціях, що його дружина з 2008 року володіє квартирою у м. Києві, загальною площею 128,30 кв.м, та автомобілем Lexus RX 350, 2008 року випуску. Проте, вартість на дату набуття вказаного майна Кандидату не відома. У розділі цінне рухоме майно суддя вказує, що володіє двома годинниками Breguet Marine, та Vacheron Constantin Patrimony. Проте, судді не відомо, ані дата набуття права власності на це цінне майно, ані їх вартість.

  На думку Громадської ради доброчесності, демостративна непоінформованість судді про власні економічні інтереси як приватної особи та про економічні інтереси членів своєї сім’ї, не відповідає пункту 4.7. Бангалоських принципів діяльності судді.

  2) У своєму висновку Громадська Рада Доброчесності з огляду на аналіз майнових декларацій судді  зазначає, що витрати судді та його сім’ї, як в цілому, з 2011 по 2016 так і в окремо взятих періодах, очевидно не відповідають задекларованим доходам.

Інша інформація:

Відповідно до оприлюдненої в Українській правді  інформації, Львов Б. Ю. 03.07.2014 був нагороджений пістолетом ПМ, № ПР 3070-74, калібр 9 мм. Наявність цієї зброї у судді підтверджується інформацією з суддівського досьє. Громадська Рада Доброчесності у своєму висновку стосовно Львова зауважила, що сам факт нагородження окремих суддів зброєю породжує обґрунтовані сумніви щодо їх майбутньої неупередженості та політичної нейтральності. Ці сумніви посилюється з огляду на те, що нагородну зброю у семи з восьми випадків отримали судді, які займають адміністративні посади.

Завантажити профайл Методологія підготовки матеріалу