Курова Олена Іванівна

Декларації
Данi за 2016 рiк
Річний дохід
Суддi
226634 грн
Заробітна плата, отримана за основним місцем роботи: 213634 грн
Інше: 13000 грн
Сім'ї
48400 грн
Пенсія: 28600 грн (чоловік)
Інше: 19800 грн (чоловік)
Розрахунок площі є лише математичним розрахунком за даними декларації та не відображає змісту речових прав на нерухоме майно. Розрахунок є сумою площі нерухомості, яка належить згідно з декларацією судді та членам його сім’ї на праві власності (у тому числі, часткової) або праві користування. Під час розрахунку використовувалася площа нерухомості пропорційно до частки, яка належить судді або членам його сім’ї. У випадку перебування нерухомості у спільній власності без визначення часток площа визначалася як результат ділення загальної площі на кількість осіб - власників відповідної нерухомості. У випадку одночасної наявності права власності на нерухомість у судді (члена його родини) та права користування члена його сім’ї (судді), площа зараховувалася лише особі, яка має право власності на відповідну нерухомість. У випадку наявності права користування у судді та членів його родини одночасно, площа відповідної нерухомості зараховувалася лише судді.​
Будівлі ?
Суддi
32.4 кв.м
32.4 кв.м (50% квартири у власності загальною площею 64.8 кв.м)
Транспортні засоби
Суддi
1
Автомобіль легковий Skoda Octavia 2008 р.в. (у спільній власності)

Суддівська кар’єра:

20022015 – суддя Совєтського районного суду міста Макіївки Донецької області;

2015 – т.ч. – суддя Солом’янського районного суду м. Києва.

Офіційні документи щодо судді:

Декларація родинних зв’язків судді за 2012-2016 роки

Декларація доброчесності

  • Ухвалення сумнівних рішень

    За інформацією "ТСН", суддя Курова не призначила вчасно підготовче судове засідання, потім не провела його у зв’язку з неявкою потерпілого і не продовжила запобіжний захід для Юрія Крисіна, який був фігурантом справи про вбивство під час подій Революції гідності журналіста В’ячеслава Веремія. Як зазначає правозахисниця Марія Томак, суддя вирішила відкласти розгляд клопотання про продовження строку запобіжного заходу у зв’язку із неявкою потерпілого, незважаючи на наявність від нього заяви про розгляд за його відсутності, та призначила наступне судове засідання через два тижні після дня, коли спливав строк дії попередньої ухвали про застосування запобіжного заходу.

Резонансні справи

Суддя Курова постановила ухвалу про відмову у подовженні строку виконання О. Лукаш, колишнього міністра юстиції, соратниці В. Януковича, покладених на неї обов’язків.


ЗМІ про суддю

Суддя взяла самовідвід у справі Пасішника – розгляд справи відклали

Завантажити профайл Методологія підготовки матеріалу