Кулікова Світлана Василівна

Статус

Суддя суду з 17.02.2011

Декларації
Данi за 2017 рiк
Річний дохід
Суддi
259240 грн
Заробітна плата, отримана за основним місцем роботи: 259240 грн
Розрахунок площі є лише математичним розрахунком за даними декларації та не відображає змісту речових прав на нерухоме майно. Розрахунок є сумою площі нерухомості, яка належить згідно з декларацією судді та членам його сім’ї на праві власності (у тому числі, часткової) або праві користування. Під час розрахунку використовувалася площа нерухомості пропорційно до частки, яка належить судді або членам його сім’ї. У випадку перебування нерухомості у спільній власності без визначення часток площа визначалася як результат ділення загальної площі на кількість осіб - власників відповідної нерухомості. У випадку одночасної наявності права власності на нерухомість у судді (члена його родини) та права користування члена його сім’ї (судді), площа зараховувалася лише особі, яка має право власності на відповідну нерухомість. У випадку наявності права користування у судді та членів його родини одночасно, площа відповідної нерухомості зараховувалася лише судді.​
Будівлі ?
Суддi
294.47 кв.м
184 кв.м (28.5% нежитлове приміщення у власності загальною площею 645.6 кв.м)
39.42 кв.м (20% нежитлове приміщення у власності загальною площею 197.1 кв.м)
71.05 кв.м (50% квартири у користуванні загальною площею 142.1 кв.м)
Транспортні засоби
Суддi
1
Автомобіль легковий Toyota викрадено у 2014 році Land Cruiser Prado 2013 р.в. (у власності)
  • Непрозорість статків

    За інформацією порталу Наші Гроші, що підтверджується даними майнової декларації, суддя придбала у 2014 році авто Toyota Land Cruiser вартісю 149 тис грн, тоді як ринкова ціна, за даними журналістів  становить 31-48 тис дол. Журналісти  зазначають, що, на їхню думку, сума у розмірі 149 тис грн імовірно пояснюється тим, що в Україні встановлено ліміт на готівкові розрахунки фізичних осіб між собою за договорами  купівлі-продажу: в період з 13 по 17 рік ліміт забороняв готівкові операції на суму понад 150 тисяч гривень.

     

Характеристика професійної діяльності

За даними офіційного веб-сайту ВККС України, 27 жовтня 2017 року суддя Кулікова підтвердила можливість здійснювати правосуддя у Апеляційному  суді м. Києва.

Інша інформація:

Суддя Кулікова С.В. є фігурантом звернення Віктора Ющенка стосовно 47 суддів, які, на думку Президента, порушили присягу при виконанні своїх повноважень.

 


ЗМІ про суддю

Люксові авто за цінами брухту в деклараціях суддів, прокурорів, Ложкіна, Тарути…

Завантажити профайл Методологія підготовки матеріалу