Криворот Оксана Олексіївна

Декларації
Данi за 2018 рiк
Річний дохід
Суддi
368895 грн
Заробітна плата, отримана за основним місцем роботи: 368895 грн
Розрахунок площі є лише математичним розрахунком за даними декларації та не відображає змісту речових прав на нерухоме майно. Розрахунок є сумою площі нерухомості, яка належить згідно з декларацією судді та членам його сім’ї на праві власності (у тому числі, часткової) або праві користування. Під час розрахунку використовувалася площа нерухомості пропорційно до частки, яка належить судді або членам його сім’ї. У випадку перебування нерухомості у спільній власності без визначення часток площа визначалася як результат ділення загальної площі на кількість осіб - власників відповідної нерухомості. У випадку одночасної наявності права власності на нерухомість у судді (члена його родини) та права користування члена його сім’ї (судді), площа зараховувалася лише особі, яка має право власності на відповідну нерухомість. У випадку наявності права користування у судді та членів його родини одночасно, площа відповідної нерухомості зараховувалася лише судді.​
Будівлі ?
Суддi
31.3 кв.м
31.3 кв.м (100% квартири у користуванні)

Освіта:

2001 – Національна академія внутрішніх справ України.

Суддівська кар’єра:

2008 – т.ч. – суддя Солом’янського районного суду м. Києва.

Офіційні документи відносно судді:

Декларація родинних зв’язків судді за 2012-2016 роки

Декларація родинних зв’язків судді за 2013-2017 роки

Декларація доброчесності 2016 рік

Декларація доброчесності 2017 рік

Декларація доброчесності та родинних зв’язків за 2018 рік до сьогодні

Досьє судді

  • Непрозорість статків

    1) У декларації за 2014 та 2015 роки відсутні відомості про наявність у судді чи його родини права власності чи права користування на нерухоме майно, у якому можна постійно проживати.

    Законодавство зобов’язує декларувати об’єкти нерухомості, що належать судді та членам його сім’ї на праві приватної власності або знаходяться у них в оренді чи на іншому праві користування. Таким чином, суддя мав би задекларувати житло, у якому він проживає (користується) на будь-яких підставах.

     

    2) У декларації за 2016 рік зазначено, що у користуванні судді перебуває квартира площею 31,3 кв.м, право на яку було набуто у 2015 році. Проте у деклараціях за 2015 та 2014 рік відсутня будь-яка інформація про зазначене нерухоме майно судді.

Розгляд резонансних справ

1) За інформацією “Наші гроші”, суддя Криворот була у складі колегії, яка винесла вирок начальнику управління тилу Національної гвардії Манжурі, якого працівники СБУ затримали при отриманні хабара у 232 тисячі гривень від керівників ТОВ «Візит» за сприяння у тендері по м’ясним консервам. Манжура був визнаний винним у шахрайстві, однак, його звільнили від відбування призначеного покарання з випробуванням з іспитовим строком три роки.

 

2) Як повідомляється на веб-сайті Центру протидії корупції, суддя Криворот під час постановлення ухвали в кримінальному провадженні не побачила підстав для стягнення застави у розмірі 1,5 млн грн з головного інженера відділу капітального будівництва Північного регіонального управління Державної прикордонної служби України Володимира Цалка у так званій “справі стіни”. Цалка підозрюють у корупційних зловживаннях, у результаті яких державі були завдані збитки у розмірі понад 16,68 млн грн. За інформацією детективів Національного антикорупційного бюро України, суддя Цалко багаторазово порушував запобіжний захід щодо перебування в населеному пункті, у якому він проживає – м. Вишгороді. Зокрема, Цалко пояснив, що його телефон перебував у Києві через те, що лежав у його машині, якою користувалася дружина. Особисто ж він приїздив до Києва, щоб придбати їжу для сина. Проте, як зазначається в матеріалі Центру протидії корупції, згідно з досліджуваним в суді відеоматеріалом, замість безлактозної продукції сину, Цалко придбав в супермаркеті 4 пляшки пива, одну з яких допив ще до того як дійшов до каси.


ЗМІ про суддю

Мосійчук розказав, за що йому "мститься" Луценко

Суддя не з'явилася на слухання справи проти активістів Збережи старий Київ

Завантажити профайл Методологія підготовки матеріалу