Кренцель Михайло Іванович

Статус

Звільнений 22.09.2016

Декларації
Данi за рiк
Річний дохід
Суддi
344047 грн
Заробітна плата, отримана за основним місцем роботи: 282501 грн
Інше: 61546 грн
Сім'ї
46838 грн
Заробітна плата, отримана за основним місцем роботи: 46838 грн (дружина)
Розрахунок площі є лише математичним розрахунком за даними декларації та не відображає змісту речових прав на нерухоме майно. Розрахунок є сумою площі нерухомості, яка належить згідно з декларацією судді та членам його сім’ї на праві власності (у тому числі, часткової) або праві користування. Під час розрахунку використовувалася площа нерухомості пропорційно до частки, яка належить судді або членам його сім’ї. У випадку перебування нерухомості у спільній власності без визначення часток площа визначалася як результат ділення загальної площі на кількість осіб - власників відповідної нерухомості. У випадку одночасної наявності права власності на нерухомість у судді (члена його родини) та права користування члена його сім’ї (судді), площа зараховувалася лише особі, яка має право власності на відповідну нерухомість. У випадку наявності права користування у судді та членів його родини одночасно, площа відповідної нерухомості зараховувалася лише судді.​
Будівлі ?
Суддi
56.7 кв.м
56.7 кв.м (100% квартири у власності)
Сім'ї
152.4 кв.м
152.4 кв.м (100% житлового будинку у користуванні )

Суддівська кар’єра:

2004 (обраний безстроково) – 2016 – суддя Козівського районного суду Тернопільської області

 • Причетність до корупції або кримінальних правопорушень
  Корупційні правопорушення
  За версією слідства, Михайло Кренцель разом з адвокатом нібито вимагали в особи неправомірну вигоду у розмірі 2000 доларів США за винесення рішення про відмову у задоволенні судом подання кримінально-виконавчої інспекції про скасування звільнення від покарання у зв’язку із ухиленням від відбування покарання особою.
  Кваліфікація злочину Неправомірна вигода
  Сума неправомірної вигоди 2 000 дол.
  Час судового розгляду
 • Непрозорість статків

  У декларації після звільнення за 2016 рік зазначено, що на праві користування у дружини судді перебуває житловий будинок площею 152 кв.м у сел Козова Тернопільської області (дата набуття права – 27.12.2012). Проте, у декларації за 2015 та 2014 роки відомості про цей житловий будинок відсутні.

Завантажити профайл Методологія підготовки матеріалу