Коструба Галина Іванівна

Данi за 2017 рiк
Кошти
Суддi
140000 UAH
Річний дохід
Суддi
511828 грн
Заробітна плата, отримана за основним місцем роботи: 386237 грн
Пенсія: 125591 грн
Розрахунок площі є лише математичним розрахунком за даними декларації та не відображає змісту речових прав на нерухоме майно. Розрахунок є сумою площі нерухомості, яка належить згідно з декларацією судді та членам його сім’ї на праві власності (у тому числі, часткової) або праві користування. Під час розрахунку використовувалася площа нерухомості пропорційно до частки, яка належить судді або членам його сім’ї. У випадку перебування нерухомості у спільній власності без визначення часток площа визначалася як результат ділення загальної площі на кількість осіб - власників відповідної нерухомості. У випадку одночасної наявності права власності на нерухомість у судді (члена його родини) та права користування члена його сім’ї (судді), площа зараховувалася лише особі, яка має право власності на відповідну нерухомість. У випадку наявності права користування у судді та членів його родини одночасно, площа відповідної нерухомості зараховувалася лише судді.​
Будівлі ?
Суддi
64.3 кв.м
64.3 кв.м (100% квартири у користуванні)

Суддівська кар’єра:

Дата першого призначення невідома.

2003 – т.ч. – суддя Апеляційного суду Тернопільської області.

Зв’язки:

Згідно декларації родинних зв’язків судді за 2017 рік:

  1. Уруський Олег Семенович (двоюрідний брат) – з січня по серпень 2015 року Голова космічної агенції України.
  2. Бондаренко Георгій Олександрович (племінник) – з 2013 року по теперішній час помічник судді Апеляційного суду Тернопільської області.
  3. Бондаренко Зоряна Ярославівна (дружина племінника) – головний спеціаліст відділу документозабезпечення Тернопільського окружного адміністративного суду з 2016 року.

Офіційні документи відносно судді:

Декларація родинних зв’язків судді за 2012-2016 роки

Декларація родинних зв’язків судді за 2017 рік

Декларація доброчесності 2015 рік

Декларація доброчесності 2016 рік

Декларація доброчесності 2017 рік

  • Непрозорість статків

    Згідно із деклараціями за 2013, 2014, 2015 та 2016 роки відсутні відомості про наявність у судді чи її родини права власності чи права користування на нерухоме майно, у якому можна постійно проживати.

    Законодавство зобов’язує декларувати об’єкти нерухомості, що належать судді та членам його сім’ї на праві приватної власності або знаходяться у них в оренді чи на іншому праві користування. Таким чином, суддя мав би задекларувати житло, у якому він проживає (користується) на будь-яких підставах.

Характеристика професійної діяльності:

За даними офіційного веб-сайту ВККС України, 23 березня 2018 року суддя Коструба підтвердила відповідність займаній посаді.

Завантажити профайл Методологія підготовки матеріалу