Короткова Ольга Сергіївна

Данi за 2017 рiк
Річний дохід
Суддi
662763 грн
Заробітна плата, отримана за основним місцем роботи: 214380 грн
Подарунок у грошовій формі: 400000 грн
Дохід від відчуження нерухомого майна: 48383 грн
Сім'ї
514974 грн
Заробітна плата, отримана за основним місцем роботи: 43879 грн (чоловік)
Дохід від відчуження нерухомого майна: 471072 грн (чоловік)
Проценти: 23 грн (чоловік)
Розрахунок площі є лише математичним розрахунком за даними декларації та не відображає змісту речових прав на нерухоме майно. Розрахунок є сумою площі нерухомості, яка належить згідно з декларацією судді та членам його сім’ї на праві власності (у тому числі, часткової) або праві користування. Під час розрахунку використовувалася площа нерухомості пропорційно до частки, яка належить судді або членам його сім’ї. У випадку перебування нерухомості у спільній власності без визначення часток площа визначалася як результат ділення загальної площі на кількість осіб - власників відповідної нерухомості. У випадку одночасної наявності права власності на нерухомість у судді (члена його родини) та права користування члена його сім’ї (судді), площа зараховувалася лише особі, яка має право власності на відповідну нерухомість. У випадку наявності права користування у судді та членів його родини одночасно, площа відповідної нерухомості зараховувалася лише судді.​
Будівлі ?
Суддi
61.4 кв.м
61.4 кв.м (100% квартири у користуванні)
Транспортні засоби
Суддi
1
Автомобіль легковий Hyundai Accent 2013 р.в. (у власності)
Сім'ї
1
Мотоцикл (мопед) Viper 200CR 2014 р.в. (у власності чоловік)
Недобудови
Сім'ї
1
48.68 кв.м (100% квартири у власності у чоловіка)

Освіта:

2003 – Київський національний університет імені Тараса Шевченка.

Суддівська кар’єра:

2012 – т.ч. – суддя Оболонського районного суду м. Києва.

Зв’язки:

Згідно з декларацією родинних зв’язків судді за 2013-2017 роки:

 1. Коротков Віктор Дмитрович (батько чоловіка судді) – з 2005 до 2016 працював суддею Апеляційного суду Одеської області.
 2. Ткаченко Ольга Вікторівна (сестра чоловіка судді) – з 2009 року приватний нотаріус одеського міського територіального округу.
 3. Коротков Тімур Вікторович (брат чоловіка судді) – з 2012 року суддя Корабельного районного суду міста Миколаєва.

Офіційні документи щодо судді:

Декларація родинних зв’язків судді за 2012-2016 роки

Декларація родинних зв’язків судді за 2013-2017 роки

Декларація доброчесності 2016 рік

Декларація доброчесності 2017 рік

Досьє судді

Рішення Вищої ради юстиції про залишення без розгляду рішення Вищої кваліфікаційної комісії суддів України від 22 вересня 2015 року № 2380/дп-15 про направлення рекомендації для вирішення питання щодо внесення подання про звільнення Короткової О. С. з посади судді Оболонського районного суду міста Києва за порушення присяги

Висновок Громадської ради доброчесності про невідповідність судді Оболонського районного суду м. Києва
Короткової Ольги Сергіївни критеріям доброчесності та професійної етики

 • Ухвалення сумнівних рішень

  Відповідно до інформації з реєстру судових рішень, суддя Короткова постановила ухвалу, якою 24 січня 2014 року обрала для учасника Революції Гідності, якого було затримано працівниками "Беркута" під час руху на автомобілі по Кріпосному провулку у м. Києві,  запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 2 місяці.

  Нагадаємо, що за інформацією видання "Українська правда", вночі у Кріпосному провулку у м. Києві 23 січня 2014 року було затримано та жорстоко побито 19 активістів Автомайдану, а також розбито їхні транспортні засоби. Як повідомляє Радіо Свобода, після затримання та побиття активістів на Кріпосному провулку активістів вивезли в Маріїнський парк, змусили декілька годин стояти на колінах, а у подальшому активістів били у райвідділку. За інформацією Радіо Свобода, 24 січня 2014 року в Оболонському районному суді Києва визначали запобіжний захід 19-и затриманим. Серед них – дванадцять автомайданівців, затриманих у ніч на 23 січня, і семеро майданівців, затриманих на вулиці Грушевського 22 січня. Лише двом із них суд призначив домашній арешт, решті – два місяці тримання під вартою.

  Відповідно до інформації на офіційному веб-сайті Генеральної прокуратури України, правоохоронними органами здійснюється досудове розслідування кримінального провадження за фактом перевищення влади та незаконного затримання за попередньою змовою з іншими працівниками ПМОП «Беркут» активістів "Євромайдану" в ніч з 22 на 23 січня 2014 року на Кріпосному провулку у м. Києві, що супроводжувалося застосуванням до них насильства та пошкодженням їхнього мікроавтобуса.

  У зв’язку з вищевказаними обставинами, Вища кваліфікаційна комісія суддів України направила Вищій раді юстиції рекомендацію для вирішення питання щодо внесення подання про звільнення Короткової О. С. з посади судді Оболонського районного суду міста Києва за порушення присяги.

  Однак Вища рада юстиції не звільнила суддю, оскільки Вищим адміністративним судом України було скасовано рішення Вищої кваліфікаційної комісії суддів України щодо рекомендації про звільнення Короткової О. С.

 • Неетична поведінка

  У декларації доброчесності, яку судді повинні подавати щорічно, зазначаються відомості щодо прийняття рішень про обрання запобіжних заходів у вигляді тримання під вартою стосовно осіб, які були учасниками масових акцій протесту в період з 21 листопада 2013 року до 11 квітня 2014 року,

  Однак суддя Короткова у власній декларації доброчесності вказала про те, що нею не приймалися такі рішення, незважаючи на те, що 24 січня 2014 року суддя ухвалила рішення про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою відносно учасника акцій протесту. Таким чином, суддею були надані недостовірні відомості у декларації доброчесності.

Інша інформація:

Згідно з повідомленням про суттєві зміни в майновому стані, у 2016 році суддя отримала подарунок у грошовій формі, а саме 400 тис грн від Фурмана Д. С. Відповідно до інформації в електронних деклараціях за 2015 та 2016 роки, суддя Короткова та її члени сім'ї мають право користування квартирою загальною площею 61,5 кв.м з 11.06.2010, власником якої є Фурман Д. С.

Характеристика професійної діяльності:

За даними офіційного веб-сайту ВККС України, 29 травня 2018 року суддя Короткова підтвердила відповідність займаній посаді.


ЗМІ про суддю

Суддя, яка судила автомайданівців, залишається на посаді та "відбілює" мажорів

4 суддів, які приймали рішення під час Революції гідності, рекомендовано звільнити

Виновника смертельной аварии суд выпустил под залог

ВРЮ рекомендують погодити звільнення 10 суддів

Наказание для судей Майдана: никто не должен быть забыт

Завантажити профайл Методологія підготовки матеріалу