Колегаєва Світлана Вікторівна

Декларації
  • Ухвалення сумнівних рішень

    Як вбачається з ухвали дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя, суддя Колегаєва 24.01.2014 року відносно учасника протестних акцій під час Революції Гідності застосувала запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на тридцять днів. Активісту інкримінували умисну організацію натовпу у кількості 100  осіб та перебування на вул. Грушевського в м. Києві, біля стадіону «Динамо» ім. В. Лобановського з метою активної участі у масових заворушеннях, які супроводжувалися насильством над особою, знищенням майна, опором представникам влади, із застосуванням предметів, які використовувались, як зброя.

    За інформацією, викладеною у зазначеному рішенні дисциплінарної палати, 30 січня 2014 року Апеляційним судом м. Києва було скасовано ухвалу судді Колегаєвої та застосовано до активіста запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

  • Неетична поведінка
    1. У декларації доброчесності, яку судді повинні подавати щорічно, зазначаються відомості щодо прийняття рішень про обрання запобіжних заходів у вигляді тримання під вартою, залишення їх без змін, продовження строку тримання під вартою, обвинувальних вироків щодо осіб, які були учасниками масових акцій протесту в період з 21 листопада 2013 року до дня набрання чинності цим Законом України "Про відновлення довіри до судової влади в Україні", у зв’язку з їх участю у таких акціях.  Однак, суддя у власній декларації доброчесності вказала про те, що нею не приймалися такі рішення, незважаючи на те, що ухвалою дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя встановлено, що суддею було ухвалене рішення про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою до учасника протестних акцій по вул. Грушевського. Таким чином, суддею були надані недостовірні відомості у декларації доброчесності.
    2. За інформацією видання “УНІАН”, 21 липня 2021 року суддя Колегаєва в’їхала на тротуар та мало не вбила людей, будучи з ознаками алкогольного сп'яніння за кермом автомобіля AUDI. Повідомляється, що автомобіль вилетів на тротуар на київській вулиці Прирічна, 27 та мало не збив людей. За даними МВС України, ​​протягом більш ніж півтора місяця суддя перебувала на лікарняному та у відпустці і, попри численні письмові запрошення, не з'явилася до управління патрульної поліції. Одразу після виходу судді з лікарняного поліція склала на суддю протокол про адміністративне правопорушення за керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння (ст. 130 КУпАП). За інформацією видання "ГЛАВКОМ", Київський апеляційний суд залишив в силі покарання для судді Колегаєвої за п’яне водіння у вигляді штрафу та позбавилення водійських прав на один рік.

Характеристика професійної діяльності

На офіційному сайті Судової влади України зазначено, що до початку роботи у Деснянському районному суді м.Києва Колегаєва працювала з 2000 по 2004 рік помічником судді у Верховному Суді України.


ЗМІ про суддю

Суддя Колегаєва С.В. перетворила суд у відьмацький шабаш

Суддя Колегаєва С.В. перетворила суд у відьмацький шабаш (ВІДЕО)

Завантажити профайл Методологія підготовки матеріалу