Колегаєва Світлана Вікторівна

Декларації
Данi за 2017 рiк
Річний дохід
Суддi
264188 грн
Заробітна плата, отримана за основним місцем роботи: 264188 грн
Розрахунок площі є лише математичним розрахунком за даними декларації та не відображає змісту речових прав на нерухоме майно. Розрахунок є сумою площі нерухомості, яка належить згідно з декларацією судді та членам його сім’ї на праві власності (у тому числі, часткової) або праві користування. Під час розрахунку використовувалася площа нерухомості пропорційно до частки, яка належить судді або членам його сім’ї. У випадку перебування нерухомості у спільній власності без визначення часток площа визначалася як результат ділення загальної площі на кількість осіб - власників відповідної нерухомості. У випадку одночасної наявності права власності на нерухомість у судді (члена його родини) та права користування члена його сім’ї (судді), площа зараховувалася лише особі, яка має право власності на відповідну нерухомість. У випадку наявності права користування у судді та членів його родини одночасно, площа відповідної нерухомості зараховувалася лише судді.​
Будівлі ?
Суддi
12.9 кв.м
12.9 кв.м (50% квартири у власності загальною площею 25.8 кв.м)
Сім'ї
30.1 кв.м
30.1 кв.м (100% квартири у власності у чоловіка)
Транспортні засоби
Суддi
1
Автомобіль легковий Ауді А6 1995 р.в. (у власності)

Освіта:

2000 – Київський національний університет імені Тараса Шевченка.

Суддівська кар’єра:

2004 – т.ч. – суддя Деснянського районного суду міста Києва (з 2010 року обрана на посаду судді безстроково).

Офіційні документи відносно судді:

Декларація родинних зв’язків судді за 2012 – 2016 роки

Декларація родинних зв’язків судді за 2012-2017 роки

Декларація доброчесності 2016 рік

Декларація доброчесності 2017 рік

Досьє судді

Ухвала Першої дисциплінарної палати ВРП про відкриття дисциплінарної справи стосовно судді Деснянського районного суду міста Києва  (24.03.2017 р.).

 • Ухвалення сумнівних рішень

  Як вбачається з ухвали дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя, суддя Колегаєва 24.01.2014 року відносно учасника протестних акцій під час Революції Гідності застосувала запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на тридцять днів. Активісту інкримінували умисну організацію натовпу у кількості 100  осіб та перебування на вул. Грушевського в м. Києві, біля стадіону «Динамо» ім. В. Лобановського з метою активної участі у масових заворушеннях, які супроводжувалися насильством над особою, знищенням майна, опором представникам влади, із застосуванням предметів, які використовувались, як зброя.

  За інформацією, викладеною у зазначеному рішенні дисциплінарної палати, 30 січня 2014 року Апеляційним судом м. Києва було скасовано ухвалу судді Колегаєвої та застосовано до активіста запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

   

 • Неетична поведінка

  У декларації доброчесності, яку судді повинні подавати щорічно, зазначаються відомості щодо прийняття рішень про обрання запобіжних заходів у вигляді тримання під вартою, залишення їх без змін, продовження строку тримання під вартою, обвинувальних вироків щодо осіб, які були учасниками масових акцій протесту в період з 21 листопада 2013 року до дня набрання чинності цим Законом України "Про відновлення довіри до судової влади в Україні", у зв’язку з їх участю у таких акціях.

  Однак, суддя у власній декларації доброчесності вказала про те, що нею не приймалися такі рішення, незважаючи на те, що ухвалою дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя встановлено, що суддею було ухвалене рішення про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою до учасника протестних акцій по вул. Грушевського. Таким чином, суддею були надані недостовірні відомості у декларації доброчесності.

   

Характеристика професійної діяльності

На офіційному сайті Судової влади України зазначено, що до початку роботи у Деснянському районному суді м.Києва Колегаєва працювала з 2000 по 2004 рік помічником судді у Верховному Суді України.


ЗМІ про суддю

Суддя Колегаєва С.В. перетворила суд у відьмацький шабаш

Суддя Колегаєва С.В. перетворила суд у відьмацький шабаш (ВІДЕО)

Завантажити профайл Методологія підготовки матеріалу