Кочко Володимир Костянтинович

Суддівська кар’єра:

2005 – т.ч. – суддя Овідіопольського районного суду Одеської області (з 2010 року обраний на посаду судді безстроково).

 

Офіційні документи відносно судді:

Декларація родинних зв’язків судді за 2012-2016 роки

Декларації родинних зв’язків судді з 2013 року по теперішній час

Декларація доброчесності 2016 рік

Декларації доброчесності з 2017 року по теперішній час

  • Непрозорість статків

    Згідно із деклараціями за 2014, 2015, 2016, 2017 та 2018 роки, відсутні відомості про наявність у судді чи його родини права власності чи права користування на нерухоме майно, у якому можна постійно проживати.

    Законодавство зобов’язує декларувати об’єкти нерухомості, що належать судді та членам його сім’ї на праві приватної власності або знаходяться у них в оренді чи на іншому праві користування. Таким чином, суддя мав би задекларувати житло, у якому проживає (користується) на будь-яких підставах.

  • Порушення прав та свобод

    Як вбачається із рішення Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя, під час розгляду адміністративної справи про визнання незаконним та скасування рішення про добровільне об’єднання територіальних громад,суддя виніс ухвалу про забезпечення позову без зазначення належного мотивування.

    З огляду на зазначення Дисциплінарною палатою Вищої ради правосуддя було прийнято рішення про притягнення судді Кочко до дисциплінарної відповідальності та застосування до нього дисциплінарного стягнення у вигляді попередження

Завантажити профайл Методологія підготовки матеріалу