Кізюн Людмила Іванівна

Декларації
Данi за 2016 рiк
Кошти
Суддi
50000 UAH
Сім'ї
50000 UAH
Річний дохід
Суддi
266214 грн
Заробітна плата, отримана за основним місцем роботи: 255894 грн
Інше: 10320 грн
Сім'ї
76354 грн
Інше: 9900 грн (дочка) + 7858 грн (чоловік)
Заробітна плата, отримана за основним місцем роботи: 51882 грн (чоловік) + 6714 грн (чоловік)
Розрахунок площі є лише математичним розрахунком за даними декларації та не відображає змісту речових прав на нерухоме майно. Розрахунок є сумою площі нерухомості, яка належить згідно з декларацією судді та членам його сім’ї на праві власності (у тому числі, часткової) або праві користування. Під час розрахунку використовувалася площа нерухомості пропорційно до частки, яка належить судді або членам його сім’ї. У випадку перебування нерухомості у спільній власності без визначення часток площа визначалася як результат ділення загальної площі на кількість осіб - власників відповідної нерухомості. У випадку одночасної наявності права власності на нерухомість у судді (члена його родини) та права користування члена його сім’ї (судді), площа зараховувалася лише особі, яка має право власності на відповідну нерухомість. У випадку наявності права користування у судді та членів його родини одночасно, площа відповідної нерухомості зараховувалася лише судді.​
Будівлі ?
Суддi
143.13 кв.м
18.23 кв.м (25% квартири у спільній власності загальною площею 72.9 кв.м)
124.9 кв.м (100% квартири у власності)
Сім'ї
36.46 кв.м
18.23 кв.м (25% квартири у спільній власності у дочки загальною площею 72.9 кв.м)
18.23 кв.м (25% квартири у спільній власності у чоловіка загальною площею 72.9 кв.м)

Освіта:

Київський національний університет імені Тараса Шевченка.

Суддівська кар’єра:

2002 – т.ч. – суддя Солом’янського районного суду м. Києва.  

Зв’язки:

Згідно з декларацією родинних зв’язків судді за 2012-2016 роки:

 1. Кізюн Юрій Володимирович (чоловік судді) – з 2013 року працює інспектором у Вищій кваліфікаційній комісії суддів, раніше працював помічником судді Вищого спеціалізованого суду з розгляду цивільних і кримінальних справ.
 2. Гуцол Руслан Іванович (брат судді) – з 2012 року працює помічником судді Вищого спеціалізованого суду з розгляду цивільних і кримінальних справ. Раніше працював на інших посадах в цьому суді, а також провідним спеціалістом відділу організаційного забезпечення розгляду справ цивільної юрисдикції управління забезпечення розгляду справ цивільної юрисдикції Верховного суду України.

Офіційні документи щодо судді:

Декларація родинних зв’язків судді за 2012-2016 роки

Досьє судді (кандидата на посаду судді)

Висновок Громадської ради доброчесності

Декларація доброчесності

Рішення Вищої ради юстиції про відмову у внесенні подання до Верховної Ради України про звільнення судді Солом’янського районного суду м. Києва Кізюн Л. І. з посади за порушення присяги

Окрема думка члена ВРЮ А. М. Бойко, М. Б. Гусак, О. В. Маловацький, А. М. Мірошниченко

 • Непрозорість статків

  1) Як зазначено у висновку Громадської ради доброчесності, підготовленому в рамках конкурсу у Верховний Суд, суддя до 2011 року не декларувала жодного нерухомого майна, при цьому декларувала видатки на утримання майна. Натомість у деклараціях за 2015 і 2016 роки зазначене майно (квартири 124,9 кв.м, та 72,9 кв.м), право власності на яке виникло ще у 2006 року. На підставі вищевказаного встановлено, що суддя не дотримувалась встановлених законом обов’язків щодо правдивого декларування майна.

  2) Як вбачається з висновку Громадської ради доброчесності, з 2014 до 2017 рік суддя здійснювала поїздки закордон, на кожну з яких було витрачено щонайменше 1 тис дол. Суддя пояснила, що подорожі були профінансовані її батьками, які, проте, мають лише 33 950 грн доходу за вказані роки. До того ж, більша частина її офіційних доходів у цей період часу витрачалась на погашення позики. Відповідно, Громадська рада доброчесності зробила висновок про невідповідність способу життя задекларованим доходам.

 • Ухвалення сумнівних рішень

  Як вбачається з рішення Вищої ради юстиції, суддя Кізюн обрала запобіжний захід у вигляді тримання під вартою протягом одного місяця щодо особи, яка була учасником масових акцій протесту 19 січня 2014 року по вул. Грушевського у м. Києві, поряд зі стадіоном "Динамо".

  За результатами перевірки були встановлені порушення суддею Кізюн Л. І. норм КПК України у та вчиненні дій, які не відповідають завданням кримінального провадження під час прийняття рішення про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Однак, рішення про внесення подання про звільнення судді не було прийняте у зв'язку з недостатністю необхідної кількості голосів.

  В окремій думці членів Вищої ради юстиції - Бойка А. М., Мірошніченка А. М., Гусака М. Б., Маловацького О. В. зазначено, що у Вищої ради юстиції були правові підстави прийняти рішення про внесення подання до Верховної Ради України про звільнення Кізюн Л. І. з посади судді за порушення присяги.

 • Неетична поведінка

  У декларації доброчесності, яку судді повинні подавати щорічно, зазначаються відомості щодо прийняття рішень про обрання запобіжних заходів у вигляді тримання під вартою, залишення їх без змін, продовження строку тримання під вартою, обвинувальних вироків щодо осіб, які були учасниками масових акцій протесту в період з 21 листопада 2013 року до дня набрання чинності Законом України "Про відновлення довіри до судової влади в Україні", у зв’язку з їхньою участю у таких акціях.

  Однак суддя Кізюн у власній декларації доброчесності вказала про те, що нею не приймалися такі рішення, незважаючи на те, що суддею було ухвалене рішення про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою відносно активіста Революції Гідності. Таким чином, суддею були надані недостовірні відомості у декларації доброчесності.

Інша інформація:

У 2017 році суддя була кандидатом до цивільної палати Верховного суду, проте отримала негативний висновок Громадської ради доброчесності та вибула з конкурсу за результатами пленарного засідання ВККС.


ЗМІ про суддю

Кізюн Людмила Іванівна - суддя правдоблуддя і нігілізму

Завантажити профайл Методологія підготовки матеріалу