Кицюк Вікторія Сергіївна

Декларації

Освіта:

2003 – Національна юридична академія імені Ярослава Мудрого

Суддівська кар’єра:

20122013 – суддя Кіровського районного суду м. Донецька;

2013 – т.ч. – суддя Солом’янського районного суду м. Києва.

Зв’язки:

Згідно з декларації родинних зв’язків судді за 2013-2017 роки:

 1. Кицюк Віктор Петрович (чоловік судді з 2003 до 2015 року) – з 2012 року є суддею Печерського районного суду м. Києва, раніше працював суддею Жовтневого районного суду міста Харкова. У вересні 2017 року Вища рада правосуддя відмовила у внесенні подання про призначення судді безстроково.
 2. Кицюк (Цимбал) Людмила Петрівна (сестра колишнього чоловіка) – є працівником апарату Печерського районного суду м. Києва
 3. Жовтоватнюк Олексій Миколайович (близька особа) – працює адвокатом з 2006 року.
 4. Штефан Тетяна Володимирівна ( мати близької особи судді) – є депутатом Побузької селищної ради (Кіровоградська область).

Офіційні документи щодо судді:

Декларація родинних зв’язків судді за 2012-2016 роки

Декларація родинних зв’язків судді за 2013-2017 роки

Декларація доброчесності 2016 рік

Декларація доброчесності 2017 рік

Декларація доброчесності та родинних зв’язків за 2018 рік до сьогодні

Досьє судді

Ухвала ВРП “Про відмову у відкритті дисциплінарної справи стосовно судді Печерського районного суду міста Києва Кицюк В.С.”

 • Неетична поведінка

  За повідомленням Національної поліції України, у лютому 2017 року стався інцидент із суддею Кицюк, яка зупинила автомобіль посеред вузької вулиці і тим самим заблокувала рух в обидві сторони. Патрульний екіпаж, який проїжджав по цій ділянці дороги, зупинився, як і всі інші учасники руху. Суддю просили перепаркувати автомобіль поліцейські та водії, але вона проігнорувала прохання, не пред’явила на запит патрульних документи, та в результаті була затримана.

  За інформацією видання "Судово-юридична газета", суд визнав незаконними дії працівників патрульної поліції у частині застосування заходів фізичного примусу та наручників, проте, відмовився визнавати протиправними дії працівників патрульної поліції у частині притягнення судді до адміністративної відповідальності у вигляді попередження.

  У той же час слід відзначити, що на відеозаписі суддя ігнорує прохання прохання пред’явити документи та намагається покинути місце стоянки свого автомобіля, розмовляючи по телефону.

Характеристика професійної діяльності

Як вбачається із декларації за 2016 рік, суддя Кицюк є членом Асоціації правників України, Національної асоціації адвокатів України та Асоціації розвитку суддівського самоврядування.

За даними офіційного веб-сайту ВККС України, 18 квітня 2018 року суддя Кицюк підтвердила відповідність займаній посаді.

Інша інформація:

1) У лютому 2017 року Національна поліція спробувала затримати суддю за порушення правил дорожнього руху. Після втручання голови Солом’янського суду суддю Кицюк відпустили, а Рада суддів вимагала від Нацполіції пояснень щодо спроби її затримання.

2) У інтерв’ю суддя зазначила, що немає необхідності проводити тотальну атестацію суддів.


ЗМІ про суддю

Суддя Кицюк про інцидент з поліцією: Я не можу себе розмежувати на роботі і в побуті

Завантажити профайл Методологія підготовки матеріалу