Кицюк Віктор Петрович

Статус

Звільнений 05.09.2017

Декларації
Данi за 2016 рiк
Річний дохід
Суддi
186420 грн
Заробітна плата, отримана за основним місцем роботи: 186166 грн
Проценти: 254 грн
Розрахунок площі є лише математичним розрахунком за даними декларації та не відображає змісту речових прав на нерухоме майно. Розрахунок є сумою площі нерухомості, яка належить згідно з декларацією судді та членам його сім’ї на праві власності (у тому числі, часткової) або праві користування. Під час розрахунку використовувалася площа нерухомості пропорційно до частки, яка належить судді або членам його сім’ї. У випадку перебування нерухомості у спільній власності без визначення часток площа визначалася як результат ділення загальної площі на кількість осіб - власників відповідної нерухомості. У випадку одночасної наявності права власності на нерухомість у судді (члена його родини) та права користування члена його сім’ї (судді), площа зараховувалася лише особі, яка має право власності на відповідну нерухомість. У випадку наявності права користування у судді та членів його родини одночасно, площа відповідної нерухомості зараховувалася лише судді.​
Будівлі ?
Суддi
92.3 кв.м
92.3 кв.м (100% квартири у користуванні)
Транспортні засоби
Суддi
2
Автомобіль легковий Фольксваген Пасат 2003 р.в. (у користуванні)
Автомобіль легковий MERSEDES-BENZ ML 350 CDI 4 MATIC 2014 р.в. (у користуванні)

Суддівська кар’єра:

2009 –  2012  суддя Жовтневого районного суду м. Харкова.

2012 – т.ч. суддя Печерського районного суду м. Києва.

Зв’язки:

Згідно декларації родинних зв’язків судді за 2012-2016 роки:

 1. Кицюк Вікторія Сергіївна (колишня дружина судді) з 2012 року по теперішній час суддя Солом’янського районного суду м. Києва. До того часу суддя Кіровського районного суду м. Донецька (2012–2013 роки) та адвокат;

2 Кицюк Людмила Сергіївна (рідна сестра судді) з 2013 року по теперішній час помічник голови Печерського районного суду м. Києва. До того часу помічник судді Печерського районного суду м. Києва (2010–2013 роки).

Офіційні документи відносно судді:

Декларація родинних зв’язків судді за 2012 – 2016 роки

Декларація доброчесності

Рішення дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя про відмову у притягненні до дисциплінарної відповідальності судді Печерського районного суду міста Києва Кицюка В.П.

Рішення Вищої ради правосуддя про відмову у внесенні подання Президентові України про призначення Кицюка В.П. на посаду судді Печерського районного суду міста Києва

 

 • Причетність до корупції або кримінальних правопорушень
  Інші правопорушення

  Як вбачається із рішення Вищої ради правосуддя, у 2015 році судді Кицюку було повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.375 КК України (постановлення суддею завідомо неправосудного рішення). Кримінальне провадження стосується фактів прийняття судами завідомо неправосудних рішень з метою незаконного переслідування учасників руху «Автомайдан» під час масових акцій протесту у період з листопада 2013 року по лютий 2014 року.

  Обвинувальний акт відносно судді Кицюка розглядається Шевченківським районним судом міста Києва.

 • Непрозорість статків

  У декларації за 2014 рік відсутні відомості про наявність у судді чи його родини права власності чи права користування на нерухоме майно, у якому можна постійно проживати.

  Законодавство зобов’язує декларувати об’єкти нерухомості, що належать судді та членам його сім’ї на праві приватної власності або знаходяться у них в оренді чи на іншому праві користування. Таким чином, суддя мав би задекларувати житло, у якому він проживає (користується) на будь-яких підставах.

 • Ухвалення сумнівних рішень

  Як вбачається із рішення дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя, суддя Кицюк ухвалив  постанову, якою позбавив особу права керування автомобілем строком на 6 місяців через те, що вона, нібито, не зупинилася на вимогу інспектора ДАІ 29 грудня 2013 року (день проведення акції протесту - поїздки «Автомайдану» до резиденції президента Януковича в Межигір’ї).

  Дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя констатувала, що під час розгляду зазначених адміністративних справ суддею були допущені порушення (зокрема, у матеріалах справи відсутній рапорт працівника ДАІ, за яким особа нібито не виконала вимоги про зупинку, відсутні дані, що вказаний рапорт був складений, не встановлено дійсні обставини керування автомобілем 29 грудня 2013 року тощо)

  Однак, суддю не було притягнуто до дисциплінарної відповідальності у зв’язку із закінченням строку для притягнення його до дисциплінарної відповідальності.

 • Неетична поведінка

  У рішенні Вищої ради правосуддя щодо відмови у внесенні подання Президентові України про призначення Кицюка В.П. на посаду судді встановлено, що ним не в повному обсязі надано інформацію у декларації доброчесності стосовно себе, зокрема, відсутні твердження судді в пунктах 17 «Мною не приймались одноособово або у колегії суддів рішення, передбачені статтею 3 Закону України «Про відновлення довіри до судової влади в Україні», 18 «Мною пройдено перевірку відповідно до Закону України «Про відновлення довіри до судової влади в Україні», за результатами якої не встановлено фактів, що свідчать про порушення мною присяги судді, та не виявлено підстав для притягнення мене до дисциплінарної відповідальності», 19 «До мене не застосовуються заборони, визначені Законом України «Про очищення влади».

  Вищевказаним рішенням Вищої ради правосуддя констатовано недотримання суддею Кицюком високих стандартів поведінки судді з метою зміцнення довіри громадян у чесність, незалежність, неупередженість та справедливість суду, у зв’язку із чим йому було відмовлено у внесенні подання про призначення.

   

Розгляд резонансних справ

За інформацією каналу 112, суддя Кицюк розглядав скарги Юрія Луценка на дії Генеральної прокуратури. Проводив допит одного з основних свідків у справі Тимошенко-Щербаня.

Характеристика професійної діяльності

У 2015 році Верховна Рада України розглянувши подання Генеральної прокуратури України надала згоду на затримання та арешт Віктора Кицюка.


ЗМІ про суддю

Вища рада правосуддя позбавила статусу кількох одіозних суддів

У прокуратурі вже заявили, що готують клопотання до суду про обрання запобіжного заходу суддям

Судді Кицюк, Вовк і Царевич підозрюються у прийнятті неправосудних рішень

Чорний список: Кицюк Віктор Петрович

Скандальні судді Кицюк і Царевич звільнені від електронних браслетів

Яким майном володіють судді, що вирішували долі майданівців

Рада разрешила арест судей Печерского райсуда Царевич, Кицюка и Вовка

На суді зачитали довідку з СБУ про можливість утечі скандального судді Кицюка з України

Вища рада правосуддя не подовжила повноваження скандального судді Віктора Кицюка

 

Завантажити профайл Методологія підготовки матеріалу