Келеберда Володимир Іванович

Данi за 2016 рiк
Кошти
Суддi
205576 UAH
12000 USD
Річний дохід
Суддi
483650 грн
Заробітна плата, отримана за основним місцем роботи: 283650 грн
Подарунок у грошовій формі: 200000 грн
Розрахунок площі є лише математичним розрахунком за даними декларації та не відображає змісту речових прав на нерухоме майно. Розрахунок є сумою площі нерухомості, яка належить згідно з декларацією судді та членам його сім’ї на праві власності (у тому числі, часткової) або праві користування. Під час розрахунку використовувалася площа нерухомості пропорційно до частки, яка належить судді або членам його сім’ї. У випадку перебування нерухомості у спільній власності без визначення часток площа визначалася як результат ділення загальної площі на кількість осіб - власників відповідної нерухомості. У випадку одночасної наявності права власності на нерухомість у судді (члена його родини) та права користування члена його сім’ї (судді), площа зараховувалася лише особі, яка має право власності на відповідну нерухомість. У випадку наявності права користування у судді та членів його родини одночасно, площа відповідної нерухомості зараховувалася лише судді.​
Будівлі ?
Суддi
24.86 кв.м
24.86 кв.м (33.33% квартири у спільній власності загальною площею 74.6 кв.м)
Транспортні засоби
Суддi
1
Автомобіль легковий Toyota Venza 2010 р.в. (у користуванні)

Суддівська кар’єра:

2005-2010 – суддя Шевченківського районного суду м. Києва;

2010 – т.ч. – суддя Окружного адміністративного суду м. Києва.

 

Зв’язки:

Згідно з декларацією родинних зв’язків судді за 2012-2016 роки:

  1. Калеберда Марія Мелентіївна (мати) – має право на зайняття адвокатською діяльністю з 2007 року.

Офіційні документи відносно судді:

Декларація родинних зв’язків судді за 2012-2016 роки

Декларація доброчесності

  • Непрозорість статків

    Журналісти Бігус.інфо зазначають, що суддя Келеберда фіктивно розлучився з власною дружиною аби приховати майно від декларування. Зокрема, у сюжеті програми йде мова про те, що суддя подавав документи для здійснення будівництва заміського будівництва, однак у результаті власницею будинку стала дружина судді, з якою він напередодні розлучився. Однак, за свідченням консьєржів, суддя та його колишня дружина продовжують проживати разом. Також, на думку журналістів, додатковим підтвердженням спільного проживання є безоплатне користування суддею автомобілем, який належить на праві власності колишній дружині. Таким чином, у випадку продовження спільного проживання суддя мав би задекларувати зазначений заміський будинок. Сам суддя у своєму коментарі відзначив, що все задекларував правильно.

  • Ухвалення сумнівних рішень

    У 2013 році своїм рішенням Келеберда В. І. заборонив ВО "Свобода" та іншим суб’єктам, що реалізують право на мирне зібрання (тобто, невизначеному колу осіб), проводити мітинги біля будівлі Гостинного двору.

    Зазначимо, що Гостинний двір – будівля (торгівельний комплекс), яку було зведено у 1809 році. За інформацією з веб-сайту "Depo.ua" у 2012 році цю будівлю вищевказаним рішенням Кабміну було виключено зі списку пам’ятників архітектури, а земельну ділянку під будівлею було передано для проведення реконструкції будівлі під торгівельно-офісний центр з гостьовою стоянкою. Вищевказане рішення визвало численні протести серед захисників пам’яток архітектури м. Києва.  

Завантажити профайл Методологія підготовки матеріалу