Келеберда Володимир Іванович

Суддівська кар’єра:

2005-2010 – суддя Шевченківського районного суду м. Києва;

2010 – т.ч. – суддя Окружного адміністративного суду м. Києва.

Зв’язки:

Згідно з декларацією родинних зв’язків судді за 2013-2017 роки:

  1. Калеберда Марія Мелентіївна (мати) – мала право на зайняття адвокатською діяльністю з 2007 по 2017 рік.

Офіційні документи відносно судді:

Декларація родинних зв’язків судді за 2012-2016 роки

Декларація родинних зв’язків судді за 2013-2017 роки

Декларація доброчесності 2016 рік

Декларація доброчесності 2017 рік

Декларація доброчесності та родинних зв’язків за 2018 рік до сьогодні

Про відмову у відкритті дисциплінарної справи стосовно судді Окружного адміністративного суду м. Києва Келеберди Володимира Івановича

  • Непрозорість статків

    Журналісти Бігус.інфо зазначають, що суддя Келеберда фіктивно розлучився з власною дружиною аби приховати майно від декларування. Зокрема, у сюжеті програми йде мова про те, що суддя подавав документи для здійснення будівництва заміського будівництва, однак у результаті власницею будинку стала дружина судді, з якою він напередодні розлучився. Однак, за свідченням консьєржів, суддя та його колишня дружина продовжують проживати разом. Також, на думку журналістів, додатковим підтвердженням спільного проживання є безоплатне користування суддею автомобілем, який належить на праві власності колишній дружині. Таким чином, у випадку продовження спільного проживання суддя мав би задекларувати зазначений заміський будинок. Сам суддя у своєму коментарі відзначив, що все задекларував правильно.

  • Ухвалення сумнівних рішень

    У 2013 році своїм рішенням Келеберда В. І. заборонив ВО "Свобода" та іншим суб’єктам, що реалізують право на мирне зібрання (тобто, невизначеному колу осіб), проводити мітинги біля будівлі Гостинного двору.

    Зазначимо, що Гостинний двір – будівля (торгівельний комплекс), яку було зведено у 1809 році. За інформацією з веб-сайту "Depo.ua" у 2012 році цю будівлю вищевказаним рішенням Кабміну було виключено зі списку пам’ятників архітектури, а земельну ділянку під будівлею було передано для проведення реконструкції будівлі під торгівельно-офісний центр з гостьовою стоянкою. Вищевказане рішення визвало численні протести серед захисників пам’яток архітектури м. Києва.  

Резонансні справи

1) За інформацією з офіційного веб-сайту Окружного адміністративного суду міста Києва, 18 квітня 2019 року суддя Келеберда входив до складу колегії суддів, яка задовольнила позов олігарха Ігоря Коломойського до Національного банку і Кабінету Міністрів та визнала протиправними рішення, наслідком яких стала націоналізація ПАТ «КБ «Приватбанк», та визнала нечинними з моменту укладення договір купівлі-продажу державою акцій банку.

2) За даними Єдиного державного реєстру судових рішень, 26 березня 2019 року суддя Келеберда ухвалив рішення, яким визнав протиправною заборону трансляції серіалу Свати та дозволив актору Добронравову в’їзд на територію України.

Нагадаємо, у листопаді 2017 року Державне агентство України з питань кіно скасувало реєстрацію і визнало недійсними прокатні посвідчення на всі сезони серіалу «Свати». Однією з підстав називають те, що одному з головних акторів стрічки – Федору Добронравову – було заборонено в’їжджати на територію Україниу зв’язку з порушенням ним українського законодавства, а саме незаконний перетин кордону з півостровом Крим з території РФ.

Завантажити профайл Методологія підготовки матеріалу