Качур Ігор Анатолійович

Суддівська кар’єра:

2002-2004 – суддя Подільського районного суду м. Києва;

2004 – звільнений за власним бажанням;

2008 – т.ч. – суддя Окружного адміністративного суду м. Києва (з 2011 року обраний на посаду судді  безстроково).

Зв’язки:

Згідно з декларацією родинних зв’язків судді за 2013-2017 роки:

 1. Качур Євгенія Валеріївна (дружина) – провідний спеціаліст відділу судової статистики Окружного адміністративного суду м. Києва з 2012 року по 2017 рік.
 2. Качур Роман Вікторович (двоюрідний брат) – начальник відділу організаційного забезпечення суду в Київському апеляційному суді м. Києва з 2013 року по теперішній час. До цього обіймав посаду секретаря судових засідань та помічника голови суду в Голосіївському районному суді м. Києва з 2011 по 2013 рік.

Офіційні документи щодо судді:

Декларація родинних зв’язків судді за 2012-2016 роки

Декларація родинних зв’язків судді за 2013-2017 роки

Декларація доброчесності 2016 рік

Декларація доброчесності 2017 рік

Декларація доброчесності та родинних зв’язків за 2018 рік до сьогодні

Ухвала ВРП “Про відкриття дисциплінарної справи стосовно судді окружного адміністративного суду міста Києва Качура І.А.”

Ухвала ВРП “Про відкриття дисциплінарної справи стосовно судді окружного адміністративного суду міста Києва Качура І.А.”

 • Непрозорість статків

  У деклараціях за 2013 та 2014 роки суддя не вказує про те, що йому на праві користування (проживання) належить квартира площею 69,3 кв.м з 2002 року, про що вказано в декларації за 2015 рік.

 • Ухвалення сумнівних рішень

  За даними офіційного веб-сайту ГО “Центр протидії корупції”, 27 грудня 2017 року суддя Качур у складі колегії суддів відмовив у задоволенні позову про визнання протиправною  постанови Головного військового прокурора України про засекречення декларацій військових прокурорів.

  Нагадаємо, 31 березня 2017 року Головний військовий прокурор Анатолій Матіос прийняв постанову,якою було заборонено державним органам надавати інформацію щодо військових прокурорів та зобов’язано вилучити відомості про них з публічного доступу. На підставі даної постанови Національне агентство з питань запобігання корупції вилучило з відкритої частини реєстру декларації 72 військових прокурорів та їх родичів.

  Як зазначають юристи Центру протидії корупції, дане судове рішення може сприяти приховуванню ймовірного незаконного збагачення високопоставлених чиновників, зокрема і посадовців Генеральної прокуратури.

Резонансні справи

1) Своїм рішенням Ігор Качур визнав протиправним рішення Київської міської ради від 22.09.2016 №19/1023 "Про обмеження реалізації алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива у стаціонарних об'єктах торгівлі в м. Києві".

2) За інформацією з офіційного веб-сайту Окружного адміністративного суду міста Києва, 18 квітня 2019 року суддя Качур входив до складу колегії суддів, яка задовольнила позов олігарха Ігоря Коломойського до Національного банку і Кабінету Міністрів та визнала протиправними рішення, наслідком яких стала націоналізація ПАТ «КБ «Приватбанк», та визнала нечинними з моменту укладення договір купівлі-продажу державою акцій банку.

3) За даними Єдиного державного реєстру судових рішень, 15 травня 2019 року суддя Качур постановив ухвалу, якою було встановлено обов'язок Голови ВККС або іншого члена ВККС, який виконує обов'язки Голови, негайно включити (зарахувати) Сергія Остапця до складу ВККС у зв’язку із припиненням повноважень Станіслава Щотки.  

Інша інформація

З 2004 році був призначений на посаду члена Центральної виборчої комісії. У 2007 році його було звільнено у зв’язку з достроковим припиненням повноважень усього складу ЦВК.

За даними порталу Посіпаки, особа з таким самим ПІБ була помічником народного депутата Тігіпка Сергія Леонідовича (Блок "За єдину Україну!", 4 скликання).


ЗМІ про суддю

Київський суддя у соцмережах погрожує помстою за Майдан та називає війну на Сході "громадянською"

Завантажити профайл Методологія підготовки матеріалу