Григорович Павло Олександрович

  • Непрозорість статків

    У декларації за 2014 рік суддя не вказав про наявність у нього на праві власності земельної ділянки площею 1378 кв.м, право власності на яку виникло у нього 2004 року, що випливає з даних декларації за 2015 рік.  Також у деклараціях за 2013 та 2014 роки суддя вказував, що на праві власності йому належать земельні ділянки площею 120 кв.м. кожна. Як виявилось у декларації за 2015 рік, площа цих ділянок по 1200 кв.м. Також у декларації за 2014 рік не відображені 25% квартири, що належать матері судді на праві власності з 2009 року.

    Також цікаво, що у 2015 році батько-пенсіонер судді набув у власність Lexus 2004 року випуску вартістю 149 тис грн.

  • Ухвалення сумнівних рішень

    Журналісти проекту "Наші гроші" зазначають, що суддя Григорович був у складі колегії суддів, якою було відмовлено у скасуванні рішення конкурсних торгів, по яких у лютому 2015 закуповувалися тактичні рюкзаки для потреб підрозділів МВС в АТО у компанії, яка, за даними журналістського розслідування, наближена до міністра внутрішніх справ Авакова. Також суд не визнав протиправними дії посадових осіб МВС під час закупівлі вказаних рюкзаків.

    Як повідомляє видання "Українська правда" у лютому з’явилося відео з прихованої камери, на якому особа, схожа на сина міністра внутрішніх справ Олександра Авакова, імовірно, домовлялася з екс-заступником керівника МВС Сергієм Чеботарем про поставку рюкзаків для підрозділів міністерства. За інформацією видання, Національним антикорупційним бюро України відносно зазначених відомостей здійснюється досудове розслідування.  

Завантажити профайл Методологія підготовки матеріалу