Гольник Лариса Владленівна

Декларації
Данi за 2018 рiк
Кошти
Суддi
10000 UAH
Сім'ї
59431 UAH
8658 USD
Річний дохід
Суддi
253888 грн
Заробітна плата, отримана за основним місцем роботи: 250000 грн
Страхові виплати: 2603 грн + 817 грн
Проценти: 468 грн
Сім'ї
47386 грн
Страхові виплати: 32903 грн (чоловік)
Проценти: 13678 грн (чоловік) + 805 грн (чоловік)
Розрахунок площі є лише математичним розрахунком за даними декларації та не відображає змісту речових прав на нерухоме майно. Розрахунок є сумою площі нерухомості, яка належить згідно з декларацією судді та членам його сім’ї на праві власності (у тому числі, часткової) або праві користування. Під час розрахунку використовувалася площа нерухомості пропорційно до частки, яка належить судді або членам його сім’ї. У випадку перебування нерухомості у спільній власності без визначення часток площа визначалася як результат ділення загальної площі на кількість осіб - власників відповідної нерухомості. У випадку одночасної наявності права власності на нерухомість у судді (члена його родини) та права користування члена його сім’ї (судді), площа зараховувалася лише особі, яка має право власності на відповідну нерухомість. У випадку наявності права користування у судді та членів його родини одночасно, площа відповідної нерухомості зараховувалася лише судді.​
Будівлі ?
Суддi
30 кв.м
30 кв.м (50% квартири у спільній власності загальною площею 60 кв.м)
Сім'ї
30 кв.м
30 кв.м (50% квартири у спільній власності у чоловіка загальною площею 60 кв.м)
Транспортні засоби
Суддi
1
Автомобіль легковий Renault Duster 2017 р.в. (у власності)

Освіта: 

2001 – Національна юридична академія України імені Ярослава Мудрого.

 

Суддівська кар’єра:      

2010 – т.ч. – суддя Октябрського районного суду м. Полтави (з 2018 року обрана на посаду судді безстроково)

 

Зв’язки:

Згідно з декларацією родинних зв’язків судді за 2014-2018 роки:

 1. Явтушенко Олександр Михайлович (неповнорідний брат судді) – з 2002 року по теперішній час військовослужбовець УСБУ в Полтавській області. 

 

Офіційні документи щодо судді:

Декларація родинних зв’язків судді за 2012-2016 роки                     

Декларація родинних зв’язків судді за 2017 рік 

Декларації родинних зв’язків судді з 2018 року по теперішній час

Досьє 

Декларація доброчесності 2016 рік                  

Декларація доброчесності 2017 рік

Декларації доброчесності з 2018 року по теперішній час

Про притягнення до дисциплінарної відповідальності суддів Октябрського районного суду міста Полтави Струкова О.М., Гольник Л.В.          

 

Інформацію щодо порушення суддею критеріїв доброчесності у відкритих джерелах не знайдено

Повідомити про суддю

Інформація про утиски судді:

 1. У травні 2016 року суддя Октябрського райсуду Лариса Гольник показала відео, на якому мер Полтави Олександр Мамай намагається “домовитися” з нею про закриття корупційного адмінпровадження проти нього. У березні 2017 року “Слідство.Інфо” провело розслідування, в якому розповідалось про Ларису Гольник та звинувачення проти місцевого мера і його помічників у спробі підкупу судді. Проти неї люди з оточення мера ініціювали низку кримінальних проваджень та цивільних позовів. Також на Гольник тиснув голова Октябрського районного суду Полтави Олександр Струков, переконуючи її “добре подумати над справою”. У подальшому суддя зазнала систематичних та постійних утисків у роботі. 
 2. Згідно з ухвалою Третьої дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя щодо Гольник було відкрито дисциплінарну справу на підставі скарги судді Октябрського районного суду міста Полтави Струкова Олександра Михайловича. Структов поскаржився до ВРП на Гольник через те, що її пости у Фейсбуці є некоректними та образливими для її колег-суддів, а також через перешкоджання Гольник проведення збору суддів. Відкриття цієї дисциплінарної справи заблокувало участь судді у конкурсі до Антикорупційного суду. 

Рішенням Третьої дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя суддю Гольник було притягнуто до дисциплінарної відповідальності та щодо неї було застосовано дисциплінарне стягнення у вигляді догани з позбавленням права на отримання доплат до посадового окладу судді протягом одного місяця. Вища рада правосуддя залишила рішення Третьої дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя без змін.

Однак, постановою Великої Палати Верховного Суду зазначене рішення Вищої ради правосуддя було скасовано.

 1. Невідомі напали на Ларису Гольник та її чоловіка у листопаді 2017 року біля Меморіалу Солдатської Слави у місті Полтава. За словами чоловіка судді, нападники не намагалися їх пограбувати, а почали одразу бити трубами. Після виклику швидкої допомоги у судді Гольник діагностували черепно-мозкову травму та струс мозку. Гольник внесено до “списку Гандзюк” .

 

Інша інформація:

 1. Згідно з інформацією офіційного веб-сайту Вищої кваліфікаційної комісії суддів, Гольник Л.В. бере участь у конкурсі на зайняття вакантних посад суддів апеляційних судів (Полтавський апеляційний суд).
 2. Брала участь в конкурсі до Вищого антикорупційного суду. Проте Вища кваліфікаційна комісія суддів України ухвалила рішення про відмову у допуску судді до участі у конкурсі. Як повідомляє Трансперенсі Інтернешнл Україна, попри те, що 17 січня 2019 року Велика палата Верховного суду скасувала догану судді від Вищої ради правосуддя, саме вона стала перешкодою для участі в конкурсному відборі до ВАКС. 
 3. Брала участь у конкурсі до Вищої ради правосуддя, який був оголошений 5 листопада 2019 року, та у конкурсі, який був оголошений 14 червня 2019 року.
 4. У 2019 р. була нагороджена спеціальною відзнакою Special Recognition Award міжнародної організації Blueprint for Free Speech за “мужність та доброчесність у вимозі належного розслідування”.
 5. Брала участь у 14-й Щорічній зустрічі YES - перша українська суддя, яка взяла участь у цьому заході.
 6. У 2018 р. була учасницею міжнародної конференції “Солідарність проти корупції”, організованої за підтримки американської громадської організації “Solidarity Center”
 7. У 2019 р. була учасницею круглого столу “Боротьба з корупцією через підвищення якості правосуддя” у CEELi Institute, Чехія.

ЗМІ про суддю

Суддя Лариса Гольник свідчитиме проти голови Октябрського райсуду

Поліція Полтавщини розслідує напад на суддю Ларису Гольник

Фейковий "кейс" судді Гольник

За що Вища рада правосуддя покарала суддю-викривача Ларису Гольник

Яких цькувань зазнала суддя Гольник, що відмовилась від хабара найвпливовішої людини Полтави

Судді Струков і Гольник отримали догани від Вищої ради правосуддя

Суддя Гольник розкритикувала Октябрський райсуд

Фактор Богдана

Судова реформа в ручному режимі

Я вимагаю від Порошенка ліквідації Октябрського райсуду Полтави

Лариса Гольник. Правосуддя без суду, як працює система?

Рада суддів України, почуйте мене!

 

Завантажити профайл Методологія підготовки матеріалу