Гулевець Ольга Віталіївна

Статус

Суддя суду з 08.07.2010

Декларації
Данi за 2017 рiк
Річний дохід
Суддi
208955 грн
Заробітна плата, отримана за основним місцем роботи: 192955 грн
Інше: 16000 грн
Розрахунок площі є лише математичним розрахунком за даними декларації та не відображає змісту речових прав на нерухоме майно. Розрахунок є сумою площі нерухомості, яка належить згідно з декларацією судді та членам його сім’ї на праві власності (у тому числі, часткової) або праві користування. Під час розрахунку використовувалася площа нерухомості пропорційно до частки, яка належить судді або членам його сім’ї. У випадку перебування нерухомості у спільній власності без визначення часток площа визначалася як результат ділення загальної площі на кількість осіб - власників відповідної нерухомості. У випадку одночасної наявності права власності на нерухомість у судді (члена його родини) та права користування члена його сім’ї (судді), площа зараховувалася лише особі, яка має право власності на відповідну нерухомість. У випадку наявності права користування у судді та членів його родини одночасно, площа відповідної нерухомості зараховувалася лише судді.​
Будівлі ?
Суддi
88.9 кв.м
88.9 кв.м (100% квартири у користуванні)

Освіта:

2000 – Інститут економіки,управління та господарського права

2001 – Національний університет імені Тараса Шевченка

Суддівська кар’єра:

2010 – т. ч. – суддя Господарського суду м. Києва.

Зв’язки:

За інформацією порталу Gazeta.ua, суддя Гулевець має зв’язок із соратником Віктора Януковича Андрієм Портновим.

Офіційні документи відносно судді:

Декларація родинних зв’язків судді за 2012-2016 роки

Декларація доброчесності судді 2016 рік

Досьє судді

  • Непрозорість статків

    У декларації за 2014 рік не зазначила жодного нерухомого майна, у якому можна було б проживати. Більше того, у декларації за 2015 рік суддя вказала, що користується двома квартирами у м. Києві площею 88,9 кв.м та 65,8 кв.м з 1992 року та з 2014 року відповідно. Однак у декларації за 2014 рік відомості про право користування вказаними квартирами відсутні.

  • Ухвалення сумнівних рішень

    За повідомленням видання “Українська правда”, суддя Гулевець О. В. причетна до ухвалення рішення про заборону державному реєстратору вносити до реєстру зміни стосовно керівника ПАТ “Універмаг Україна”. Автор статті відзначає, що вказане рішення було ухвалене на підставі сумнівних документів та було спрямоване на позбавлення мажоритарного власника ПАТ “Універмаг Україна”, а саме ірландського банку IBRS (93% акцій), можливості керувати підприємством у зв’язку з забороню змінити керівника.       

Характеристика професійної діяльності:

За даними офіційного веб-сайту ВККС України, 12 липня 2018 року суддя Гулевець підтвердила відповідність займаній посаді.

Завантажити профайл Методологія підготовки матеріалу