Гришин Геннадій Анатолійович

Декларації

Освіта:

1989 – Харківський юридичний інститут.

Суддівська кар’єра:.

1992-1998 – суддя Куйбишевського районного суду міста Донецька;

1998 – т.ч. – суддя Апеляційного суду Донецької області.

Зв’язки:

Згідно з декларацією родинних зв’язків судді за 2013-2017 роки:

 1. Гришина Марія Геннадіївна (донька) – з 2009 по 2017 роки працювала помічником судді Апеляційного суду Донецької області.

Офіційні документи щодо судді:

Декларація родинних зв’язків судді за 2011-2015 роки

Декларація родинних зв’язків судді за 2012-2016 роки

Декларація родинних зв’язків судді за 2013-2017 роки

Досьє судді (кандидата на посаду судді)

Висновок Громадської ради доброчесності

Декларація доброчесності 2015 рік

Декларація доброчесності 2016 рік

Декларація доброчесності 2017 рік

 • Ухвалення сумнівних рішень

  У висновку Громадської ради доброчесності вказано, що Гришин Г.А., перебуваючи на посаді судді Апеляційного суду Донецької області, брав участь у розгляді справи, за результатами якої суд виніс обвинувальний вирок щодо громадянина Луценка та визнав його винним у вбивстві з корисливих мотивів та незаконному зберіганні вогнепальної зброї.

  Ця справа стала предметом розгляду у Європейському суді з прав людини, який визнав порушення положень Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, вказавши, що під час розгляду цієї справи у національних судах «права захисту були обмежені до тієї міри, яка підриває справедливість процесу у цілому».

 • Неетична поведінка

  У декларації доброчесності, яку судді повинні подавати щорічно, зазначаються відомості щодо розгляду одноособово або у колегії суддів справ або ухвалення рішень з допущенням порушень Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, констатованих у рішенні Європейського суду з прав людини.

  Однак, як випливає із висновку Громадської ради доброчесності, суддя у власній декларації доброчесності вказав про те, що ним не приймалися такі рішення, незважаючи на те, що винесений суддею обвинувальний вирок щодо громадянина Луценка був предметом розгляду  Європейським судом з прав людини у справі «Луценко проти України». Таким чином, суддею були надані недостовірні відомості у декларації доброчесності.

Характеристика професійної діяльності

Брав участь в конкурсі на посаду судді Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду, однак  за результатами кваліфікаційного оцінювання набрав 723,25 балів, що не дозволило їй увійти до списку 30 суддів, рекомендованих на призначення на посаду судді Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду.


ЗМІ про суддю

Донецькі судді подали в Євросуд на уряд Януковича

Сусіди, брати, сестри, діти, родичі, або кумівство серед суддів найвищого рівня

Завантажити профайл Методологія підготовки матеріалу