Грегуль Олег Васильович

Декларації
Данi за 2017 рiк
Річний дохід
Суддi
284823 грн
Заробітна плата, отримана за основним місцем роботи: 284823 грн
Розрахунок площі є лише математичним розрахунком за даними декларації та не відображає змісту речових прав на нерухоме майно. Розрахунок є сумою площі нерухомості, яка належить згідно з декларацією судді та членам його сім’ї на праві власності (у тому числі, часткової) або праві користування. Під час розрахунку використовувалася площа нерухомості пропорційно до частки, яка належить судді або членам його сім’ї. У випадку перебування нерухомості у спільній власності без визначення часток площа визначалася як результат ділення загальної площі на кількість осіб - власників відповідної нерухомості. У випадку одночасної наявності права власності на нерухомість у судді (члена його родини) та права користування члена його сім’ї (судді), площа зараховувалася лише особі, яка має право власності на відповідну нерухомість. У випадку наявності права користування у судді та членів його родини одночасно, площа відповідної нерухомості зараховувалася лише судді.​
Будівлі ?
Суддi
39.55 кв.м
39.55 кв.м (100% квартири у користуванні)

Освіта:

1996 – КНУ ім. Т. Г. Шевченка.

Суддівська кар’єра:

2002 – т.ч. – суддя Деснянського районного суду м. Києва (у 2008 обраний на посаду судді Деснянського районного суду м. Києва безстроково).

Зв’язки:

Згідно з декларацією родинних зв’язків судді за 2013-2017 роки:

  1. Грегуль Юрій Васильвич (брат судді) – з 2010 по 2011 роки працював в Генеральній прокуратурі України; з квітня по листопад 2011 року – начальником відділу Прокуратури Київської області; з 2011 по 2014 роки – прокурором Міжрайонної природоохоронної прокуратури Київської області; з 2014 по 2015 роки – начальником відділу Прокуратури Київської області; з січня по грудень 2015 року – заступником прокурора Прокуратури Обухівського району Київської області; з 2015 по 2016 роки – прокурором відділу Прокуратури Київської області; з лютого по березень 2016 року – провідним державним інспектором відділу Одеської митниці ДФС України; з березня по травень 2016 року – заступником начальника управління – начальником відділу Одеської митниці ДФС України.

Офіційні документи щодо судді:

Декларація родинних зв’язків судді за 2012-2016 роки

Декларація родинних зв’язків судді за 2013-2017 роки

Декларація доброчесності 2016 рік

Декларація доброчесності 2017 рік

Досьє судді

Рішення ВРЮ про відмову у внесенні подання до Верховної Ради України про звільнення Грегуля з посади судді Деснянського районного суду міста Києва у зв’язку з поданням заяви про відставку (19.09.2016)

  • Непрозорість статків

    1) У деклараціях за 2014 та 2015 роки відсутні відомості про наявність у судді права власності чи права користування на нерухоме майно, у якому можна постійно проживати. Законодавство зобов’язує декларувати об’єкти нерухомості, що належать судді та членам його сім’ї на праві приватної власності або знаходяться у них в оренді чи на іншому праві користування. Таким чином, суддя мав би задекларувати житло, у якому він проживає (користується) на будь-яких підставах.

     

    2) На сайті BIHUS.INFO зазначається, що син судді Деснянського районного суду Андрій Грегуль викладав у Інтернеті фотографії з сімейних подорожей. За інформацією автора статті, за два роки родина судді відвідала Арабські Емірати, Ізраїль та Туреччину. Водночас, згідно з деклараціями Олега Грегуля, родина живе лише на його заробітну платню.

Розгляд резонансних справ

Як зазначає інформаційний портал "СТОПКОР", суддя Грегуль притягнув до відповідальності народного депутата Павла Різаненка за те, що той був за кермом напідпитку і якого затримала поліція за кермом у нетверезому стані.

Характеристика професійної діяльності

На офіційному сайті Судової влади України зазначено, що до призначення на посаду судді Грегуль О. В. працював у Ватутінському районному суді м. Києва та Верховному Суді України на посадах судового виконавця, старшого консультанта та помічника судді.

За даними офіційного веб-сайту ВККС України, 27 червня 2018 року суддя Грегуль підтвердив відповідність займаній посаді.


ЗМІ про суддю

Дитячий світ: Мальдіви та Гуччі дітей посадовців

Завантажити профайл Методологія підготовки матеріалу