Голуб Оксана Анатоліївна

Декларації

Освіта:

2002 – Київський національний університет імені Тараса Шевченка

Суддівська кар’єра:

2013 – суддя Шевченківського районного суду м. Києва.

Зв’язки:

Згідно з декларації родинних зв’язків судді за 2013-2017 роки:

 1. Голуб Євген Валентинович (чоловік) – з 2007 року по 2017 рік обіймав посаду прокурора Київської місцевої прокуратури №3.

Офіційні документи щодо судді:

Декларація родинних зв’язків судді за 2012-2016 роки

Декларація родинних зв’язків судді за 2013-2017 роки

Декларація доброчесності 2016 рік

Декларація доброчесності 2017 рік

Декларація доброчесності та родинних зв’язків за 2018 рік до сьогодні

Досьє судді

 • Непрозорість статків

  Згідно із декларацією за 2012 та 2013 роки відсутні відомості про наявність у судді чи її родини права власності чи права користування на нерухоме майно, у якому можна постійно проживати. Законодавство зобов’язує декларувати об’єкти нерухомості, що належать судді та членам сім’ї на праві приватної власності або знаходяться у них в оренді чи на іншому праві користування. Таким чином, суддя мав би задекларувати житло, у якому він проживає (користується) на будь-яких підставах.

 • Ухвалення сумнівних рішень

  За інформацією “Слідство.Інфо”, суддя Голуб Оксана Анатоліївна прийняла постанову про позбавлення прав керування учасника Євромайдану строком на 4 місяці. Як повідомляє “Слідство.Інфо”, дане рішення пізніше було скасоване Апеляційним судом міста Києва.

 • Неетична поведінка

  У декларації доброчесності, яку судді повинні подавати щорічно, зазначаються відомості щодо прийняття рішень про накладення адміністративних стягнень на осіб, які були учасниками масових акцій протесту в період з 21 листопада 2013 року до дня набрання чинності Законом України “Про відновлення довіри до судової влади в Україні”, у вигляді позбавлення права керування транспортними засобами.

  Однак, суддя Голуб О.А. у власній декларації доброчесності вказала про те, що нею не приймалися такі рішення, незважаючи на те, що суддею було прийнято постанову про позбавлення прав керування строком на 4 місяці під час Революції Гідності. Таким чином, суддею були надані недостовірні відомості у декларації доброчесності.

Розгляд резонансних справ

Як вбачається з ухвали Шевченківського районного суду м. Києва, суддя Голуб входить до складу колегії суддів у справі за обвинуваченням в державній зраді полковника ЗСУ Івана Без'язикова.

За інформацією "Громадське", Іван Без'язиков, офіцер Збройних сил України, потрапив у полон в серпні 2014 року. 5 липня 2016 року Без'язиков був визволений з полону бойовиків "ДНР". 12 грудня 2016 року полковника ЗСУ Без'язикова затримали за підозрою у співпраці з "ДНР".  В СБУ заявили, що полковник Без’язиков надавав "ДНР" дані про позиції українських військових.

Інша інформація:

За даними офіційного веб-сайту ВРП, Вища рада правосуддя під час засідання 30 березня 2017 року розглядала повідомлення судді Шевченківського районного суду міста Києва Голуб Оксани Анатоліївни про втручання у діяльність судді при здійсненні правосуддя. Як зазначає суддя Голуб, після судового засідання у справі про продовження тримання під вартою підозрюваного приблизно 30 невідомих осіб перешкоджали судді та секретареві судового засідання залишити судову залу.


ЗМІ про суддю

Суддя Шевченківського райсуду Києва Оксана Голуб: головна проблема – тривалість судової реформи

Завантажити профайл Методологія підготовки матеріалу