Гладун Христина Анатоліївна

Статус

Суддя суду з 23.08.2012

Декларації
Данi за 2017 рiк
Кошти
Суддi
80000 UAH
Сім'ї
6500 USD
Річний дохід
Суддi
238855 грн
Заробітна плата, отримана за основним місцем роботи: 238855 грн
Сім'ї
473469 грн
Заробітна плата, отримана за основним місцем роботи: 473469 грн (особи, які спільно проживають, але не перебувають у шлюбі)
Розрахунок площі є лише математичним розрахунком за даними декларації та не відображає змісту речових прав на нерухоме майно. Розрахунок є сумою площі нерухомості, яка належить згідно з декларацією судді та членам його сім’ї на праві власності (у тому числі, часткової) або праві користування. Під час розрахунку використовувалася площа нерухомості пропорційно до частки, яка належить судді або членам його сім’ї. У випадку перебування нерухомості у спільній власності без визначення часток площа визначалася як результат ділення загальної площі на кількість осіб - власників відповідної нерухомості. У випадку одночасної наявності права власності на нерухомість у судді (члена його родини) та права користування члена його сім’ї (судді), площа зараховувалася лише особі, яка має право власності на відповідну нерухомість. У випадку наявності права користування у судді та членів його родини одночасно, площа відповідної нерухомості зараховувалася лише судді.​
Будівлі ?
Суддi
72.9 кв.м
72.9 кв.м (100% квартири у власності)
Сім'ї
69.69 кв.м
46.3 кв.м (100% квартири у власності особи, які спільно проживають, але не перебувають у шлюбі)
23.39 кв.м (33% квартири у спільній власності особи, які спільно проживають, але не перебувають у шлюбі загальною площею 70.89 кв.м)
Транспортні засоби
Суддi
1
Автомобіль легковий MAZDA 3 2008 р.в. (у користуванні)
Сім'ї
2
Автомобіль легковий DAEWOO LANOS 2008 р.в. (у власності особи, які спільно проживають, але не перебувають у шлюбі)
Автомобіль легковий KIA SPORTAGE 2011 р.в. (у власності особи, які спільно проживають, але не перебувають у шлюбі)

Освіта:

1994 – Київський кооперативний технікум

1999 – Міжгалузевий інститут післядипломної освіти Міністерства України

2002 – Київський національний економічний університет

Суддівська кар’єра:

2012 – 2013 – суддя Ніжинського міськрайонного суду Чернігівської області;

2013 – т.ч. – переведена на роботу на посаду судді Печерського районного суду міста Києва.

Зв’язки:

Згідно декларації родинних зв’язків судді за 2013-2017 роки:

  1. Волошин Віталій Юрійович (близька особа судді) – Заступник начальника юридичного департаменту в ПАТ “Українська автомобільна корпорація” з 2015 року. З 2010 року по 2014 працював у Публічному акціонерному товаристві “Українська автомобільна корпорація”. Крім того, має свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю з 2007 року.

Офіційні документи відносно судді:

Декларація родинних зв’язків судді за 2012-2016 роки

Декларація родинних зв’язків судді за 2013-2017 роки

Декларація доброчесності 2016 рік

Декларація доброчесності 2017 рік

Досьє судді

Рішення Вищої ради правосуддя про відкриття дисциплінарної справи стосовно судді Печерського районного суду міста Києва Гладун Х.А

  • Ухвалення сумнівних рішень

    1) Суддя Гладун входить до Люстраційного списоку Євромайдану, як суддя, яка 04.12.2013 р. ухвалою заборонила будь-яким особам, крім працівників Підприємства Федерації професійних спілок України “Міжнародний центр культури і мистецтв профспілок України” та ТОВ “АГЕНЦІЯ БОЗ”, знаходитись у приміщенні за адресою: м. Київ, вул. Інститутська, 1 (тобто у “Жовтневому палаці”) та будь-яким особам, крім працівників Підприємства “Господарське управління Федерації профспілок України” та ТОВ “СТІВЕРС”, знаходитись у приміщенні за адресою: м. Київ, Майдан Незалежності, 2 (тобто у Будинку профспілок) та звільнити ці приміщення.

    2) Як повідомляє видання “Українська правда”, у січні 2014 року суддя Гладун постановила ухвалу, якою відмовила у звільненні Притуленка (який брав участь у масових акціях протесту 30.11.2013 р. на Майдані Незалежності у м. Києві та був затриманий правоохоронними органами), - пославшись на неможливість застосувати закон “Про усунення негативних наслідків та недопущення переслідування та покарання осіб з приводу подій, які мали місце під час проведення мирних зібрань”.

Розгляд резонансних справ:

1) Згідно інформації на сайті ТСН, суддя Гладун постановила ухвалу, якою зобов'язала Генеральну прокуратуру України скасувати рішення про розшук колишнього заступника глави Адміністрації президента України Андрія Портнова.

 

2) За інформацією на сайті "Цензор.нет", суддя Гладун постановила ухвалу про застосування запобіжного заходу у виді тримання під вартою комбата "Айдару" Валентина Лихоліта, якому Військова прокуратура інкримінує низку кримінальних правопорушень щодо мера Сєвєродонецька Казакова та його спільників, які впроваджували "русский мир" в нинішній столиці Луганської області і лишилися непокараними.

 

3) Як зазначається на сайті видання “Тиждень.юа”, суддя Гладун розглядала питання про призначення процедури спеціального досудового розслідування стосовно екс-президента Віктора Януковича у справі про так звані «диктаторські закони» 16 січня 2014 року, якими обмежувалось право громадян на мирні зібрання в період Революції Гідності.

 

4) За даними Єдиного державного реєстру судових рішень, 19 квітня 2017 року суддя Гладун постановила ухвалу, якою відмовила у відстороненні від посади заступника міського голови з питань містобудування, архітектури та земельних відносин Харківської міської ради Тетяни Овинникової, яку підозрюють у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 27, ч. 4 ст. 190 (шахрайство), ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України.

 

Характеристика професійної діяльності:

За даними сайту видання “Закон і Бізнес”, суддя Гладун до призначення на посаду судді працювала 8 років в апараті Апеляційного суду міста Києва.

На офіціному сайті ВККС зазначено про те, що рішенням Комісії від 17 листопада 2016 року було внесено подання до ВРЮ про звільнення судді Гладун із займаної посади. Окремо зазначається, що суддя Гладун звернулась до Вищого адміністративного суду України з позовом про визнання незаконним та скасування рішення Комісії.


ЗМІ про суддю

Люстраційний список Євромайдану

Судья желает работать на Печерске. ВККС не против

Суддя Гладун Христина Анатоліївна оскверняє могили бійців АТО

Суддя Гладун Христина Анатоліївна вчиняє посадові злочини і безчинствує

Суддя Гладун Христина Анатоліївна перетворила КПК України на свиняче корито

ЗНЯТИ ПОРТНОВА З РОЗШУКУ ПОСТАНОВИЛА СКАНДАЛЬНО ВІДОМА СУДДЯ, ПРИЗНАЧЕНА ЯНУКОВИЧЕМ

ПЕЧЕРСЬКИЙ СУД ЗОБОВ'ЯЗАВ ГПУ СКАСУВАТИ РОЗШУК ЕКС-СОРАТНИКА ЯНУКОВИЧА

Суд інкримінує комбату "Айдару" Лихоліту кримінальні правопорушення щодо мера Сєвєродонецька Казакова, - журналіст Іванов. ФОТОрепортаж

Печерський суд знову наказав закрити справу проти Шепелєвої

ГПУ порушила справу проти судді Гладун із Печерського суду

По беспределу! Судья Печерского райсуда Гладун "на коленке" повторно подписала неправосудное решение, ранее отмененное Апелляционным судом

Суд заарештував комбата Надії Савченко, активісти не дозволяють вивести його

Оппозиция внесла в Раду постановление об увольнении судьи Гладун

Опозиціонер вимагає звільнити суддю, яка не виконує закон про "амністію"

Захист Пашинського підготував скаргу на суддю Гладун, яка зняла з розшуку Портнова і веде справу Хімікуса

Януковича хочуть зробити потерпілим у справі про замах на життя

Суд переніс розгляд справи про диктаторські закони через відрядження адвокатів Януковича до Москви

Справа Лихоліта: хроніка (фотогалерея)

Суд отказался отстранить вице мэра Харькова Овинникову от работы

Під Печерським судом — активісти в «скривавлених» бинтах (відео)

Суд відмовився звільняти "в'язня Банкової" Притуленка

 

Завантажити профайл Методологія підготовки матеріалу