Галічий Вадим Миколайович

Статус

Звільнений 13.04.2017

Декларації
 • Причетність до корупції або кримінальних правопорушень
  Корупційні правопорушення
  Як встановили детективи НАБУ, суддя нібито отримав неправомірну вигоду у розмірі 10 тис. доларів США за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, тобто державним службовцем. Також зазначається, що цей суддя був першим, кого затримали безпосередньо після внесення змін до Конституції України щодо обмеження суддівської недоторканності.
  Кваліфікація злочину Зловживання впливом
  Сума неправомірної вигоди 10 000 доларів
  Час судового розгляду
 • Ухвалення сумнівних рішень

  Як вбачається з рішення Вищої ради правосуддя, Вадим Галічий прийняв незаконне рішення у цивільній справі про визнання права власності позивача на кошти, арештовані органами досудового розслідування коштів в особливо великих розмірах, та за відсутності доказів належності цих коштів позивачу, зобов’язав особу, підозрювану у кримінальному провадженні, повернути вилучені слідчим кошти, які на час звернення позивачи до суду знаходились на зберіганні у правоохоронців. Дане рішення також було скасоване судом апеляційної інстанції, який вказав, що воно ухвалене на підставі суперечливих та не переконливих даних та за відсутності об’єктивних даних, які б свідчили, що позивач справді є володільцем коштів. 

  Вища рада правосуддя вказала, що таке рішення створило передумови настання істотних негативних наслідків та приниження авторитету правосуддя, а суддя не забезпечив повний і всебічний розгляд справи. 

  В результаті, Вища рада правосуддя вказала на правильність кваліфікації Вищою кваліфікаційною комісією суддів дій Галічого як такі, що порочать звання судді, викликають сумнів у його об’єктивності, неупередженості та принижують авторитет судової влади і становлять порушення присяги, тож прийняла рішення звільнити Вадима Галічого з посади судді.

Завантажити профайл Методологія підготовки матеріалу