Галічий Вадим Миколайович

Статус

Звільнений 13.04.2017

Декларації
Данi за 2018 рiк
Річний дохід
Суддi
9663 грн
Заробітна плата, отримана за основним місцем роботи: 9663 грн
Розрахунок площі є лише математичним розрахунком за даними декларації та не відображає змісту речових прав на нерухоме майно. Розрахунок є сумою площі нерухомості, яка належить згідно з декларацією судді та членам його сім’ї на праві власності (у тому числі, часткової) або праві користування. Під час розрахунку використовувалася площа нерухомості пропорційно до частки, яка належить судді або членам його сім’ї. У випадку перебування нерухомості у спільній власності без визначення часток площа визначалася як результат ділення загальної площі на кількість осіб - власників відповідної нерухомості. У випадку одночасної наявності права власності на нерухомість у судді (члена його родини) та права користування члена його сім’ї (судді), площа зараховувалася лише особі, яка має право власності на відповідну нерухомість. У випадку наявності права користування у судді та членів його родини одночасно, площа відповідної нерухомості зараховувалася лише судді.​
Будівлі ?
Суддi
95.7 кв.м
45.5 кв.м (100% квартири у власності)
50.2 кв.м (100% квартири у власності)
 • Причетність до корупції або кримінальних правопорушень
  Корупційні правопорушення
  Як встановили детективи НАБУ, суддя нібито отримав неправомірну вигоду у розмірі 10 тис. доларів США за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, тобто державним службовцем. Також зазначається, що цей суддя був першим, кого затримали безпосередньо після внесення змін до Конституції України щодо обмеження суддівської недоторканності.
  Кваліфікація злочину Зловживання впливом
  Сума неправомірної вигоди 10 000 доларів
  Час судового розгляду
 • Ухвалення сумнівних рішень

  Як вбачається з рішення Вищої ради правосуддя, Вадим Галічий прийняв незаконне рішення у цивільній справі про визнання права власності позивача на кошти, арештовані органами досудового розслідування коштів в особливо великих розмірах, та за відсутності доказів належності цих коштів позивачу, зобов’язав особу, підозрювану у кримінальному провадженні, повернути вилучені слідчим кошти, які на час звернення позивачи до суду знаходились на зберіганні у правоохоронців. Дане рішення також було скасоване судом апеляційної інстанції, який вказав, що воно ухвалене на підставі суперечливих та не переконливих даних та за відсутності об’єктивних даних, які б свідчили, що позивач справді є володільцем коштів. 

  Вища рада правосуддя вказала, що таке рішення створило передумови настання істотних негативних наслідків та приниження авторитету правосуддя, а суддя не забезпечив повний і всебічний розгляд справи. 

  В результаті, Вища рада правосуддя вказала на правильність кваліфікації Вищою кваліфікаційною комісією суддів дій Галічого як такі, що порочать звання судді, викликають сумнів у його об’єктивності, неупередженості та принижують авторитет судової влади і становлять порушення присяги, тож прийняла рішення звільнити Вадима Галічого з посади судді.

Завантажити профайл Методологія підготовки матеріалу