Фрич Тетяна Вікторівна

Статус

Суддя суду з 17.03.2011

Декларації

Суддівська кар’єра:

1999 – 2001 – суддя Ватутінського районного суду міста Києва;

2001 –  2002 – суддя Деснянського  районного суду міста Києва;

2002 – 2011 – суддя Дарницького районного суду міста Києва (з 2004 року обрана на посаду судді безстроково);

2011 –  2018 –  суддя апеляційного суду міста Києва

2018 – т.ч. – суддя Київського апеляційного суду.

 

Зв’язки:

Згідно з декларацією родинних зв’язків судді за 2013-2017 роки:

 1. Фрич Віталій Іванович (колишній чоловік судді) –  з 1996 по 2015 рік працював директором інституту підвищення кваліфікації прокурорів Академії прокуратури України;
 2. Фрич Андрій Віталійович (син судді) – з 2013 по 2016 працював старшим прокурором відділу в прокуратурі м. Києва.

 

Офіційні документи щодо судді:

Декларація родинних зв’язків судді за 2011-2015 роки

Декларація родинних зв’язків судді за 2012-2016 роки

Декларація родинних зв’язків судді за 2013-2017 роки

Декларація доброчесності 2015 рік

Декларація доброчесності 2016 рік

Декларація доброчесності 2017 рік

Рішення Вищої ради юстиції “Про відмову у відкритті дисциплінарної справи стосовно суддів апеляційного суду міста Києва Сітайло О.М., Фрич Т.В., Юрдиги О.С., Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ Міщенка С.М., Єлфімова О.В., Сахна Р.І.”

 • Ухвалення сумнівних рішень

  Як вбачається із рішення Вищої ради юстиції, суддя Фрич була у складі колегії суддів, яка у грудні 2011 року залишила без змін вирок Печерського районного суду м. Києва про засудження колишнього Прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко до 7 років позбавлення волі за перевищення службових повноважень при укладенні газових угод з Росією у 2009 році.

  У резолюції Парламентської асамблеї Ради Європи зазначено про численні недоліки судових процесів проти колишніх членів уряду (у тому числі, щодо Юлії Тимошенко), які могли нівелювати можливість обвинувачених отримати справедливий судовий розгляд відповідно до статті 6 Конвенції про захист прав людини і основоположних прав.

  У резолюції Європейського парламенту зазначено, що засудження Юлії Тимошенко до семи років ув'язнення є проявом вибіркового правосуддя, а також закріплено вимогу щодо припинення застосування вибіркового правосуддя, спрямованого проти політиків та інших опонентів (у тому числі, щодо Юлії Тимошенко).

  Окрім того, Європейським судом з прав людини у справі “Тимошенко проти України” було визнано, що ця справа була наслідком політично мотивованого переслідування лідера опозиції шляхом ініціювання декількох кримінальних справ після зміни влади та перед парламентськими виборами

  У подальшому у 2014 році Верховний Суд України переглянув справу та скасував вирок Печерського районного суду м. Києва та зазначену ухвалу Апеляційного суду м. Києва.

Характеристика професійної діяльності

За даними офіційного веб-сайту ВККС України, 29 грудня 2016 року суддя Фрич Т.В. підтвердила можливість здійснювати правосуддя у відповідному суді.

 

"Громадський люстраційний комітет" вказує суддю Фрич у списку посадовців, які брали участь в переслідуваннях учасників Євромайдану.


ЗМІ про суддю

Звичайний непотизм: Вищий госпсуд

Чоловік судді у справі Тимошенко працює у Генпрокуратурі

Завантажити профайл Методологія підготовки матеріалу