Фаркош Юлія Анатоліївна

Статус

Суддя суду з 10.02.2012

Декларації
Данi за 2016 рiк
Кошти
Сім'ї
104000 UAH
Річний дохід
Суддi
224657 грн
Заробітна плата, отримана за основним місцем роботи: 224657 грн
Сім'ї
166012 грн
Заробітна плата, отримана за основним місцем роботи: 157502 грн (чоловік)
Страхові виплати: 8510 грн (чоловік)
Розрахунок площі є лише математичним розрахунком за даними декларації та не відображає змісту речових прав на нерухоме майно. Розрахунок є сумою площі нерухомості, яка належить згідно з декларацією судді та членам його сім’ї на праві власності (у тому числі, часткової) або праві користування. Під час розрахунку використовувалася площа нерухомості пропорційно до частки, яка належить судді або членам його сім’ї. У випадку перебування нерухомості у спільній власності без визначення часток площа визначалася як результат ділення загальної площі на кількість осіб - власників відповідної нерухомості. У випадку одночасної наявності права власності на нерухомість у судді (члена його родини) та права користування члена його сім’ї (судді), площа зараховувалася лише особі, яка має право власності на відповідну нерухомість. У випадку наявності права користування у судді та членів його родини одночасно, площа відповідної нерухомості зараховувалася лише судді.​
Будівлі ?
Суддi
46.4 кв.м
46.4 кв.м (100% квартири у власності)
Транспортні засоби
Суддi
1
Автомобіль легковий Hyundai ix35 2011 р.в. (у користуванні)
Сім'ї
1
Автомобіль легковий Chevrolet Aveo 2005 р.в. (у власності чоловік)

Суддівська кар’єра:

2012 – т.ч. – суддя Печерського районного суду м. Києва.

Офіційні документи відносно судді:

Декларація родинних зв’язків судді за 2012-2016 роки

Декларація доброчесності

Інформацію щодо порушення суддею критеріїв доброчесності у відкритих джерелах не знайдено

Повідомити про суддю

Розгляд резонансних справ

1) Як повідомляє “Громадське радіо”, суддя Фаркош постановила ухвалу про обшук в керівника люстраційного департаменту Міністерства юстиції України Тетяни Козаченко. Як зазначає “Дзеркало тижня”, обшуки проводились у рамках справи щодо махінацій з метою уникнення люстрації одним з чиновників державної фіскальної служби.

 

2) Як повідомляє “ТСН.ua”, суддя Фаркош розглядала справу про притягнення до відповідальності київської вчительки Ніни Москаленко, яку звинувачували у побитті лопатою чоловіка, який увірвався до неї в будинок. Тривалий час рейдери намагалися відібрати у київської вчительки Ніни Москаленко її оселю на Печерську. В квітні 2013 року невідомі виселили Ніну Москаленко з її помешкання, силоміць витягнувши жінку на вулицю, викинули її речі, а будинок заварили металевими щитами. Як зазначається на сайті “Еспресо”, в травні 2014 року прокуратура закрила зазначену справу.

 

3) Як повідомляє видання “Українська правда”, суддя Фаркош постановила ухвалу про обрання міському голові міста Харкова Геннадію Кернесу запобіжного заходу у вигляді часткового домашнього арешту (з 21:00 вечора до 7:00 ранку щодня). Генпрокуратура відкрила провадження проти Кернеса за ч. 2 ст. 146 (незаконне позбавлення волі або викрадення людини), ч. 2 ст. 127 (катування) та ч. 1 ст. 129 (погроза вбивством) Кримінального кодексу.

 


ЗМІ про суддю

Судья Фаркош покрывает преступления Шокина и Сакварелидзе

Судья Фаркош, которая отпустила Кернеса под домашний арест, ранее покрывала ГАИшника-преступника

Завантажити профайл Методологія підготовки матеріалу