Дзюбін В´ячеслав Вікторович

Статус

Суддя суду з 07.04.2005

Декларації
Данi за 2017 рiк
Кошти
Суддi
950000 UAH
Сім'ї
15000 USD
Річний дохід
Суддi
971638 грн
Заробітна плата, отримана за основним місцем роботи: 971638 грн
Розрахунок площі є лише математичним розрахунком за даними декларації та не відображає змісту речових прав на нерухоме майно. Розрахунок є сумою площі нерухомості, яка належить згідно з декларацією судді та членам його сім’ї на праві власності (у тому числі, часткової) або праві користування. Під час розрахунку використовувалася площа нерухомості пропорційно до частки, яка належить судді або членам його сім’ї. У випадку перебування нерухомості у спільній власності без визначення часток площа визначалася як результат ділення загальної площі на кількість осіб - власників відповідної нерухомості. У випадку одночасної наявності права власності на нерухомість у судді (члена його родини) та права користування члена його сім’ї (судді), площа зараховувалася лише особі, яка має право власності на відповідну нерухомість. У випадку наявності права користування у судді та членів його родини одночасно, площа відповідної нерухомості зараховувалася лише судді.​
Будівлі ?
Суддi
104.95 кв.м
60.35 кв.м (50% квартири у спільній власності загальною площею 120.7 кв.м)
44.6 кв.м (100% квартири у власності)
Сім'ї
57.35 кв.м
57.35 кв.м (66% квартири у спільній власності у дружини загальною площею 86.9 кв.м)
Транспортні засоби
Сім'ї
1
Автомобіль легковий Mitsubishi Outlander XL 2015 р.в. (у власності дружина)

Суддівська кар’єра:

1995 – 2005  – суддя Київського міського суду;

2005 – т.ч.  – суддя Апеляційного суду міста Києва (з 2005 обраний на посаду судді безстроково).

Зв’язки:

Згідно з декларацією родинних зв’язків судді за 2013-2017 роки:

 1. Дзюбіна Євгенія В’ячеславівна (донька судді) – у 2017 році працювала юрисконсультом у ТОВ “Дніпроінбуд”.  З 2013 по 2016 роки працювала в Апеляційному суді міста Києва.

Офіційні документи щодо судді:

Декларація родинних зв’язків судді за 2011-2015 роки

Декларація родинних зв’язків судді за 2012-2016 роки

Декларація родинних зв’язків судді за 2013-2017 роки

Декларація доброчесності 2015 рік

Декларація доброчесності 2016 рік

Декларація доброчесності 2017 рік

 • Ухвалення сумнівних рішень

  1) Згідно із даними Єдиного державного реєстру судових рішень, суддя Дзюбін був головуючим у складі колегії суддів, яка постановила ухвалу про залишення без змін вироку Голосіївського районного суду міста Києва стосовно Дмитра та Сергія Павличенка, яких було засуджено за вбивство судді Шевченківського районного суду міста Києва Сергія Зубкова, яке сталося у березні 2011 року в під'їзді його будинку.

  Однак, як повідомляє видання «Українська правда», свідки, допитані у ході судового розгляду цієї справи, зазначали, що не впізнають в підсудних вбивць та сумніваються в тому, що слідчі правильно зафіксували їхні слова у відповідних протоколах. Інші докази щодо підтвердження вини Павличенків також є сумнівними.

   

  2) За інформацією “Наші гроші” 09 лютого 2016 року суддя Дзюбін був у складі колегії суддів, яка постановила ухвалу про скасування рішення Печерського районного суду про арешт коштів панамської компанії «Restwood Products Corporation» на рахунку у банку Ліхтенштейну в еквіваленті на суму понад 300 млн грн.

  Як зазначається на веб-сайті “Наші гроші”, Генеральна прокуратура України вважає, що панамську компанію «Restwood Products Corporation» контролює Світлана Ємельянова, дружина нинішнього судді Вищого госпсуду Артура Ємельянова. Підставою для здійснення досудового розслідування стали результати аналізу фінансових операцій судді Ємельянова та його дружини Державною службою фінансового моніторингу України на підставі інформації від підрозділів фінансових розвідок Латвії та Ліхтенштейну про можливе відмивання доходів, отриманих злочинним шляхом.

  Окрім того, як повідомляє видання “Deutsche Welle”, за клопотанням прокуратури Ліхтенштейну на підставі зазначеної інформації ліхтенштейнського відомства з боротьби з відмиванням коштів судом у м. Вадуц також було накладено арешт на рахунки зазначеної компанії. Однак, у липні 2016 року арешт на зазначені кошти було знято за згоди прокуратури Ліхтенштейну у зв’язу із тим, що українська сторона не надала жодної інформації про можливе незаконне походження грошей.

   

  3) За інформацією веб-порталу “ТСН.ua”, суддя Дзюбін був у складі колегії суддів, яка 6 квітня 2017 року постановила ухвалу про зміну запобіжного заходу з тримання під вартою на особисте зобов’язання  щодо екс-беркутівця Віталія Гончаренко. Як повідомляє видання “УНІАН”, колишньому бійцеві харківського "Беркуту" Віталію Гончаренко інкримінують понад 33 замахи на вбивство під час розгону учасників Революції Гідності та вбивство трьох активістів Майдану у Кріпосному провулку 18 лютого 2014 року. Йому змінювали реальний арешт на домашній, хоча він багато разів порушував умови запобіжного заходу. Як зазначає видання “Українська правда”, після зміни запобіжного заходу Гончаренко та ще троє його колишніх колег втекли до Росії.

   

  4) Як повідомляє портал "Українська правда", у листопаді 2016 року суддя Дзюбін був у складі колегії, яка постановила ухвалу про зміну запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою на домашній арешт одному з "беркутівців", підозрюваному у вбивствах 18 лютого в районі Кріпосного провулку/парку Шевченка. За даними з веб-сайту "ZIK", мова йде про Олексадра Бєлова, який підозрюється у вбивстві трьох майданівців: Сердюка Ігора, Шаповала Сергія та Кіщука Володимира (загинули від вогнепальних поранень). Як зазначається на сайті “5 канал”, у подальшому підозрюваний Олександр Бєло перестав виходити на зв’язок зі своїм адвокатом та не з`являється на засіданнях суду.

Розгляд резонансних справ

1) За інформацією видання "Українська правда" та реєстру судових рішень, суддя Дзюбін входив до складу колегії суддів, які у серпні 2016 року скасувала ухвалу Печерського районного суду м. Києва про надання дозволу на затримання Юрія Іванющенка, відомого як Юра Єнакієвський.

 

2) Як повідомляється на сайті “Цензор.нет”, суддя Присяжнюк входив до складу колегії суддів, яка розглядала справу про арешт майна колишнього голови Державної фіскальної служби України Романа Насірова та постановила ухвалу про відмову у накладенні арешту на паспорт громадянина України Романа Насірова та залишення в силі арешту валюти, золота та кількох елітних годинників, які були вилучені під час обшуку вдома у голови ДФС.

Як повідомляє видання “Українська правда”, Насірова підозрюють в тому, що він у 2015-2016 роках, діючи в інтересах нардепа Олександра Онищенка, дав керівникам регіональних і територіальних органів ДФС незаконну вказівку приймати безпідставні рішення про розстрочку податкового боргу.

 

3) За інформацією видання "Главком", суддя Дзюбін головував у колегії суддів, які залишили без змін ухвалу Солом’янського районного суду м. Києва про відмову у відстороненні Михайла Охендовського від посади голови Центральної виборчої комісії у рамках розслідування фактів політичної корупції, зафіксованій у чорній бухгалтерії Партії Регіонів.

 

4) За інформацією сайту "УКРІНФОРМ", суддя Дзюбін головував у складі колегії суддів, яка залишила без змін ухвалу Шевченківського районного суду м. Києва про обрання щодо полковника ЗСУ Івана Без'язикова запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

За інформацією "Громадське", Іван Без'язиков, офіцер Збройних сил України, потрапив у полон в серпні 2014 року. 5 липня 2016 року Без'язиков був визволений з полону бойовиків "ДНР". 12 грудня 2016 року полковника ЗСУ Без'язикова затримали за підозрою у співпраці з "ДНР".  В СБУ заявили, що полковник Без’язиков надавав "ДНР" дані про позиції українських військових.

 

5) За інформацією сайту "УКРІНФОРМ", суддя Дзюбін головував у складі колегії суддів, яка залишила без змін ухвалу суду І інстанції щодо обрання запобіжного заходу екс-заступнику Міністра внутрішніх справ Сергію Чеботарю у вигляді особистого зобов'язання.

Як повідомляє видання “Українська правда” у лютому з’явилося відео з прихованої камери, на якому особа, схожа на сина міністра внутрішніх справ Олександра Авакова, імовірно, домовлялася з екс-заступником керівника МВС Сергієм Чеботарем про поставку рюкзаків для підрозділів міністерства. За інформацією видання, Національним антикорупційним бюро України відносно зазначених відомостей здійснюється досудове розслідування.  

Характеристика професійної діяльності

За даними офіційного веб-сайту ВККС України, 18 травня 2016 року суддя Дзюбін підтвердив можливість здійснювати правосуддя у відповідному суді.


ЗМІ про суддю

Судья Апелляционного суда города Киева В. Дзюбин прошел все этапы аттестации

Суд снял арест с недвижимости супруги Клименко

Сайт Апеляційного суду Києва назвав чинну владу хунтою

Дело Княжичей: судья взял самоотвод из-за уважительного отношения к подозреваемому

Глава апелляционного суда Киева Головачев и судья Дзюбин, который рассматривает дело Корбана, посетили АП перед заседанием - источник

Апеляційний суд відмовився відсторонити Охендовського від посади

Експертиза встановила, що лист із адресою вбитого судді писав Павліченко

Справа рюкзаків: Апеляційний суд відмовився арештовувати Чеботаря

Виталия Касько подозревают в махинациях со служебным жильем

СУД ПОВЕРНУВ РОМАНУ НАСІРОВУ ЗАКОРДОННІ ПАСПОРТИ, АЛЕ ЗАЛИШИВ БЕЗ ГОДИННИКА

 

Завантажити профайл Методологія підготовки матеріалу