Дзюба Олександр Анатолійович

Статус

Звільнений 16.01.2018

Декларації
Данi за 2017 рiк
Кошти
Суддi
10000 USD
Річний дохід
Суддi
251852 грн
Заробітна плата, отримана за основним місцем роботи: 251852 грн
Сім'ї
17050 грн
Інше: 17050 грн (дружина)
Розрахунок площі є лише математичним розрахунком за даними декларації та не відображає змісту речових прав на нерухоме майно. Розрахунок є сумою площі нерухомості, яка належить згідно з декларацією судді та членам його сім’ї на праві власності (у тому числі, часткової) або праві користування. Під час розрахунку використовувалася площа нерухомості пропорційно до частки, яка належить судді або членам його сім’ї. У випадку перебування нерухомості у спільній власності без визначення часток площа визначалася як результат ділення загальної площі на кількість осіб - власників відповідної нерухомості. У випадку одночасної наявності права власності на нерухомість у судді (члена його родини) та права користування члена його сім’ї (судді), площа зараховувалася лише особі, яка має право власності на відповідну нерухомість. У випадку наявності права користування у судді та членів його родини одночасно, площа відповідної нерухомості зараховувалася лише судді.​
Будівлі ?
Суддi
52.4 кв.м
52.4 кв.м (100% квартири у власності)
Сім'ї
40.46 кв.м
40.46 кв.м (100% квартири у власності дружини)
Транспортні засоби
Сім'ї
1
Автомобіль легковий VW Golf 2012 р.в. (у власності дружини)
 • Ухвалення сумнівних рішень

  Як вбачається з рішення дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя, суддя Дзюба О. А. 19 лютого 2014 року обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою протягом двох місяців щодо двох осіб, які були учасниками масових акцій протесту на вул. Грушевського в період Революції Гідності.

  За результатами розгляду дисциплінарна палата встановила, що порушення закону, допущені суддею Дзюбою О. А. при постановлені зазначених ухвал, є очевидними та грубими, дисциплінарний проступок є істотним, а його наслідки негативно вплинули як на права окремих осіб, так і на ступінь довіри суспільства до судової влади в цілому.

  У зв’язку із зазначеним, дисциплінарна палата у липні 2017 року внесла подання Вищій раді правосуддя про звільнення Дзюби О. А. з посади судді.

 • Неетична поведінка

  У декларації доброчесності, яку судді повинні подавати щорічно, зазначаються відомості щодо прийняття рішень про обрання запобіжних заходів у вигляді тримання під вартою, залишення їх без змін, продовження строку тримання під вартою, обвинувальних вироків щодо осіб, які були учасниками масових акцій протесту в період з 21 листопада 2013 року до дня набрання чинності Законом України "Про відновлення довіри до судової влади в Україні", у зв’язку з їх участю у таких акціях.

  Однак суддя Дзюба О. А. у власній декларації доброчесності вказав, що ним не приймалися такі рішення, незважаючи на те, що суддею були ухвалені рішення про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою відносно активістів Революції Гідності. Таким чином, суддею були надані недостовірні відомості у декларації доброчесності.

Завантажити профайл Методологія підготовки матеріалу