Дячук Сергій Іванович 

Суд

Святошинський районний суд м. Києва

Заступник Голови суду

Статус

Суддя суду з 06.10.2011

Освіта:

Київський національний університет імені Тараса Шевченка.

Військовий інститут.

Суддівська кар’єра:

2002 – 2011 – суддя військового місцевого суду Київського гарнізону (2007 – обраний на посаду судді військового місцевого суду Київського гарнізону безстроково).

2011 – суддя Святошинськоо районного суду міста Києва.

Зв’язки:

Згідно декларації родинних зв’язків судді за 2013-2017 роки:

  1. Дячук Іван Сергійович (син судді) –  з 2017 року обіймає посаду слідчого з особливо важливих справ у військовій прокуратурі Центрального регіону. З квітня 2015 року по 2017 рік працював слідчим у військовій прокуратурі Київського гарнізону.
  2. Дячук Ірина Миколаївна (невістка) – з 2017 року працює секретарем судового засідання у Апеляційному суді міста Києва. У період з 2015 року по 2017 працювала секретарем судового засідання у Святошинському районному суді міста Києва.

Офіційні документи відносно судді:

Декларація родинних зв’язків судді за 2012 – 2016 роки

Декларація родинних зв’язків судді за 2013-2017 роки

Декларація доброчесності 2016 рік

Декларація доброчесності 2017 рік

Декларація доброчесності та родинних зв’язків за 2018 рік до сьогодні

Досьє судді

Про вжиття заходів щодо забезпечення незалежності суддів за повідомленням в.о. голови Святошинського районного суду міста Києва Дячука С.І. про втручання в діяльність суду щодо здійснення правосуддя

Інформацію щодо порушення суддею критеріїв доброчесності у відкритих джерелах не знайдено

Повідомити про суддю

Розгляд резонансних справ

1) Як повідомляє веб-сайт видання “Тиждень.ua”, cуддя Дячук головує у розгляді  справи  екс-співробітників "Беркута" Сергія Зінченка, Павла Аброськіна, Олександра Маринченка, Сергія Тамтури і Олега Янишевського, обвинувачених у розстрілі 48 активістів Євромайдану на вулиці Інститутській в м. Києві 20 лютого 2014 року. Їх звинувачують у перевищенні службових повноважень, незаконному поводженні зі зброєю, умисному вбивстві та завданні тілесних ушкоджень активістам Майдану. Натомість обвинувачені не визнають себе винними у розстрілах євромайданівців.

 

2) За даними Єдиного державного реєстру судових рішень, суддя Дячук ухвалив вирок, яким суддю Києво-Святошинського райсуду Київської області Владислава Лисенка було визнано невинним у постановлені завідомо неправосудного рішення.   

За інформацією видання “Українська правда”, суддя Лисенко обвинувачувався в тому, що 29 січня 2014 року виніс незаконне рішення про позбавлення права керування активіста Автомайдану, який начебто брав участь в автопробігу до резиденції президента Віктора Януковича у Межигір'ї.

Підставою для прийняття такого рішення стало недоведення прокуратурою наявності складу зазначеного злочину у діях обвинуваченого судді. 

 

3) Згідно інформації з Єдиного державного реєстру судових рішень, суддя Дячук у складі колегії ухвалив вирок, яким суддю Апеляційного суду АР Крим, що продовжує здійснювати судочинство на окупованих територіях, визнано винною в державній зраді та призначено покарання у виді позбавлення волі строком на 12 років.

За інформацією порталу “Судовий репортер” мова йде про Ірину Рижову, суддю Апеляційного суду АР Крим, що продовжує здійснювати правосуддя на території анексованого півострову, керуючись при цьому матеріальним та процесуальним правом іноземної держави.

 

4) Як вбачається з Єдиного державного реєстру судових рішень, Сергій Дячук у складі колегії, постановив ухвалу, якою пом’якшив запобіжних захід екс-беркутівцю Сергію Тамтуру, який звинувачується у розстрілі активістів Майдану в лютому 2014 року. Так, замість запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, суд обрав цілодобовий домашній арешт. 


ЗМІ про суддю

Суддя у справі розстрілів на Інститутській скаржиться на тиск активістів.

Допит Януковича в режимі відео-конференції запланований на 25 листопада

Завантажити профайл Методологія підготовки матеріалу