Домусчі Степан Дмитрович

 • Непрозорість статків

  В декларації за 2015 рік суддя зазначив про право користування автомобілем MITSUBISHI OUTLENDER 2008 р.в. (дата набуття прав – 05.11.2008), однак цієї інформації немає в деклараціях за 2013 та 2014 роки.

 • Ухвалення сумнівних рішень

  1) За інформацією видання “Українська правда”, суддя Домусчі входив до складу колегії,  яка 18 квітня 2018 року ухвалила постанову про поновлення на посаді екс-прокурора Приморського району Одеси Олександра Кузьменка і компенсацію йому втраченої заробітної плати. Нагадаємо, що Кузьменка звільнили ще в березні 2015 року за законом про очищення влади через те, що раніше, під час Революції гідності, він був першим заступником прокурора Печерського району Києва. Протягом наступних 3 років Кузьменко регулярно судився через своє звільнення. Як зазначають журналісти, це рішення стало першим на підставі якого суд поновив на посаді люстрованого службовця.

  2) Відповідно до даних Єдиного державного реєстру судових рішень, суддя Домусчі був у складі колегії суддів, яка 23 грудня 2013 року постановила ухвалу про залишення в силі постанови Одеського окружного адміністративного суду щодо заборони проведення мітингів, пікетів, демонстрацій та інших мирних зібрань на центральних вулицях Одеси та перед адміністративними будівлями у період з 25 листопада по 31 грудня 2013 року.

  Постановою Вищого адміністративного суду України від 27 травня 2014 року зазначене рішення колегії суддів було скасовано.

 • Неетична поведінка

  У декларації доброчесності, яку судді повинні подавати щорічно, зазначаються відомості щодо прийняття рішень про обмеження прав громадян на проведення зборів, мітингів, походів, демонстрацій в Україні у період з 21 листопада 2013 року до дня набрання чинності цим Законом України "Про відновлення довіри до судової влади в Україні".

  Однак, суддя у власній декларації доброчесності за 2015 рік вказав про те, що ним не приймалися такі рішення, незважаючи на те, що суддя була у колегії суддів, яка постановила ухвалу про залишення у силі рішення першої інстанції щодо заборони проведення мітингів, пікетів, демонстрацій та інших мирних зібрань на центральних вулицях Одеси та перед адміністративними будівлями у період з 25 листопада по 31 грудня 2013 року. Таким чином, суддею були надані недостовірні відомості у декларації доброчесності.

Характеристика професійної діяльності

Брав участь в конкурсі на посаду судді Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду, однак вибув з конкурсу за результатами співбесіди (загальний результат іспиту – 141,75 балів).


ЗМІ про суддю

Люстрованого прокурора вперше поновили на посаді і виплатять гроші за "прогул”

Завантажити профайл Методологія підготовки матеріалу