Чередніченко Наталія Петрівна

Статус

Суддя суду з 23.10.2001

Декларації

Освіта:

1998 — Київський національний університет імені Т.Г. Шевченка

Суддівська кар’єра:

2001 – т.ч. – суддя Голосіївського районного суду м. Києва (з 2006 року обрана на посаду судді безстроково).

Зв’язки:

Згідно з декларацією родинних зв’язків судді за 2013-2017 роки:

  1. Кузьмічова Ірина Валеріївна (донька) — з 2016 працює спеціалістом в НАБУ.
  2. Кузьмічов Олексій Дмитрович (зять) — з 2016 працює адвокатом.

Офіційні документи щодо судді:

Декларація родинних зв’язків судді за 2012-2016 роки

Декларація родинних зв’язків судді за 2013-2017 роки

Досьє судді

Декларація доброчесності 2016 рік

Декларація доброчесності 2017 рік

  • Ухвалення сумнівних рішень

    За інформацією видання “Українська правда”, з посиланням на дані адвоката “Автомайдану” Роман Маселка, зазначається про те, що 7 лютого 2014 року суддя Чередніченко ухвалила постанову про позбавлення водійського посвідчення власника авто за поїздку до Межигір'я у часи Майдану. За словами Романа Маселка, водій туди навіть не їздив, а його авто просто засвітилось у базах ДАІ і на нього зробили “липовий” протокол. На засіданні суду власник авто зі свідками доводив, що його взагалі не було в Києві у той день, коли він начебто щось порушив. Разом з тим, в іншій справі, яку суддя розглядала 20 лютого 2014 року за фактом порушення правил дорожнього руху водієм, який не зупинився на вимогу ДАІ та був у нетверезому стані, суддя Чередніченко постановила за порушення у вигляді незупинення на вимогу ДАІ застосувати штраф розміром 170 гривень.

  • Неетична поведінка

    У декларації доброчесності, яку судді повинні подавати щорічно, зазначаються відомості щодо прийняття рішень про накладення адміністративних стягнень на осіб, які були учасниками масових акцій протесту в період з 21 листопада 2013 року до дня набрання чинності Законом України "Про відновлення довіри до судової влади в Україні", у вигляді позбавлення права керування транспортними засобами.

    Однак, суддя у власній декларації доброчесності вказала про те, що нею не приймалися такі рішення, незважаючи на те, що суддею було ухвалене рішення про позбавлення водійських прав особи за нібито невиконання вимог працівника міліції про зупинку транспортного засобу під час Революції Гідності.

Завантажити профайл Методологія підготовки матеріалу