Бистрик Ганна Миколаївна

Статус

Звільнений 15.05.2018

Декларації

Суддівська кар’єра:

19992001 – суддя Радянського районного суду міста Києва;

2001-2005 – суддя Оболонського районного суду міста Києва (з 2004 року обрана на посаду судді безстроково);

2005 –  2018 –  суддя Київського апеляційного адміністративного суду.

Зв’язки:

Згідно з декларацією родинних зв’язків судді за 2016 рік:

 1. Бистрик Олександра Сергіївна (донька судді) –  з 2012 року працює адвокатом в адвокатському об`єднанні “Український правозахисний центр”.

 

Офіційні документи щодо судді:

Декларація родинних зв’язків судді за 2011-2015 роки

Декларація родинних зв’язків судді за 2016 рік

Декларація доброчесності 2015 рік

Декларація доброчесності 2016 рік

 • Ухвалення сумнівних рішень

  Згідно з інформацією, викладеною у пояснювальній записці до проекту Постанови Верховної Ради України “Про особливості відповідальності суддів причетних до масових фальсифікацій виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року”, суддя Бистрик Г. М. була у складу колегій, які задовольнили апеляційні скарги представників Партії Регіонів та  визнала неправомірними дії дільничної виборчої комісії щодо недопущення офіційного спостерігача у приміщення для голосування на виборах народних депутатів України у 2012 році в одномандатному виборчому окрузі №94.

  Як зазначено у пояснювальній записці, рішення суду стало підставою для скасування голосування  2241 громадян, які здійснили своє волевиявлення на виборах народних депутатів в одномандатному виборчому окрузі №94.

  Згідно зі звітом Бюро демократичних інституцій та прав людини ОБСЄ у виборчому окрузі 94 (Київська область) ОВК скасувала результати голосування на 27 виборчих дільницях, на яких було віддано загалом 31 205 голосів у загальнодержавному та одномандатному виборчому округах. Підставою для скасування результатів голосування на кожній з цих виборчих дільниць було обмеження прав спостерігачів кандидата від Партії регіонів під час підрахунку голосів. У результаті цього кандидат від Об’єднаної опозиції – “Батьківщини” втратив близько 6 500 голосів, першу позицію у виборчому окрузі на користь кандидата від Партії регіонів.

  Як зазначає Громадська організація “Опора”, такий результат став можливим через дії політично заангажованих ОВК, неправомірне втручання правоохоронних органів та суперечливі рішення судів.

  За наслідком скасування результатів голосування з боку ОВК на підставі численних рішень судів про нібито недопущення офіційних спостерігачів у приміщення для голосування  Центральною виборчою комісією було прийнято постанову, якою встановлено неможливість достовірного встановлення результатів волевиявлення виборців у частині обрання народних депутатів України в одномандатному виборчому окрузі № 94.

Характеристика професійної діяльності

За даними офіційного веб-сайту ВККС України, 21 квітня 2016 року суддя Бистрик Ганна Миколаївна не підтвердила можливість здійснювати правосуддя. Комісія відсторонила її від здійснення правосуддя та направила до Національної школи суддів України для проходження перепідготовки.

Завантажити профайл Методологія підготовки матеріалу