Бєдєлєв Сергій Іванович

Декларації

Освіта:

1989 – Хабаровська вища школа МВС СРСР.

Суддівська кар’єра:

2000-2009 – суддя Жовтневого районного суду міста Маріуполя;

2009 – т.ч. – суддя Апеляційного суду Донецької області.

Зв’язки:

Згідно з декларацією родинних зв’язків судді за 2013-2017 роки:

  1. Мироненко Ірина Петрівна (дружина) – з 2011 року по теперішній час працює суддею Апеляційного суду Донецької області.
  2. Бєдєлєєва Кристина Сергіївна (дочка) – з 2011 по 2015 роки працювала помічником судді Апеляційного суду Донецької області.
  3. Мироненко Вікторія Петрівна (сестра дружини) – з 1999 по 2014 рік працювала секретарем судового засідання у Ворошиловському районному суді міста Донецька.

Офіційні документи щодо судді:

Декларація родинних зв’язків судді за 2011-2015 роки

Декларація родинних зв’язків судді за 2012-2016 роки

Декларація родинних зв’язків судді за 2013-2017 роки

Декларація доброчесності 2015 рік

Декларація доброчесності 2016 рік

Декларація доброчесності 2017 рік

Досьє судді

  • Ухвалення сумнівних рішень

    За інформацією з Єдиного державного реєстру судових рішень, суддя Бєдєлєв головував у складі колегії суддів Апеляційного суду Донецької області, які переглядали апеляційну скаргу на ухвалу слідчого судді Жовтневого районного суду міста Маріуполя Донецької області від 21.12.2015 р., якою відмовлено в задоволенні клопотання про продовження строку тримання під вартою щодо підозрюваного Володимира Нестеренка. Апеляційний суд не знайшов підстав для скасування рішення суду 1-ої інстанції та для застосування до підозрюваного запобіжного засобу у вигляді тримання під вартою. Як наслідок, особа, яка підозрюється у тяжкому злочині зникла, а рішення суду 1-ої інстанції залишено в силі. Ця справа викликала значний суспільний резонанс, на думку журналістів та громадських активістів рішення судів та дії суддів є сумнівними.

    Як стверджують журналісти ТСН, В. Нестеренко нібито керує у Донецьку типографією, де друкує антиукраїнські газети та поліграфічну продукції для представників терористичних організацій, а сам Нестеренко є важливою особою у структурі терористичної організації ДНР.

Розгляд резонансних справ

Як повідомляє видання “Insider”, суддя Бєдєлєв був у складі колегії суддів, яка залишила без змін ухвалу слідчого судді Жовтневого районного суду Донецької області від 27 листопада про обрання щодо командира роти добровольчого батальйону ОУН Леоніда Литвиненка  запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

На сторінці Руху "Визволення" у Facebook повідомляється, що відпустити Литвиненка на поруки або під домашній арешт просили нардепи Єгор Соболєв, Семен Семенченко, Тарас Пастух та Володимир Парасюк, проте, суд відмовив у зміні запобіжного заходу.

Як зазначають журналісти видання “Новое время”, командир роти добровольчого батальйону ОУН Леонід Литвиненко (позивний "Бек") підозрюється у імовірному розбійному нападі на охорону сільгосппідприємства в Кіровоградській області.

Характеристика професійної діяльності:

За даними офіційного веб-сайту ВККС України, 23 березня 2018 року суддя Бєдєлєв підтвердив відповідність займаній посаді


ЗМІ про суддю

Судьи-коррупционеры скрываются за пластами времени

Судебные кланы в Мариуполе: где живут и на чем ездят судьи

Из зала суда

Завантажити профайл Методологія підготовки матеріалу