Братасюк Віктор Миколайович

Освіта: 

Запорізький державний державний університет.

Суддівська кар’єра:

2009 – т.ч. – суддя Тернопільського міськрайонного  суду Тернопільської області (з 2015 року обраний на посаду судді безстроково).

 

Зв’язки:

Згідно з декларацією родинних зв’язків судді за 2014-2018 роки:

 1.   Патей Григорій Григорович (дядько судді) – 2015 по т.ч. депутат Бердянської міської ради.
 2. Градова Вероніка Григорівна (двоюрідна сестра судді) – 2009-2010 нотаріус 4 Запорізької державної нотаріальної контори, 2010-2013 – нотаріус, завідувач Бердянської державної нотаріальної контори, 2013- т.ч.  приватний нотаріус
  3. Мороз Сергій Андрійович (двоюрідний брат судді) – 2010-2015 – заступник начальника відділу криміналістичних експертиз НДЕКЦ при УМВС України в Тернопільській області, у 2015 році заступник завідувача відділу криміналістичних видів досліджень Тернопільського НДЕКЦ МВС України; з 2017 по 2018 Оперуповноважений сектору кримінальної поліції Заліщицької відділення Чортківського відділу поліції ГУНП в Тернопільській області; з 2018 по т.ч. старший інспектор відділу криміналістичного забезпечення СУ ГУНП в Тернопільській області.

 

 

Офіційні документи щодо судді:

Декларація родинних зв’язків судді за 2012-2016 роки

Декларація родинних зв’язків судді з 2013 року по теперішній час

Досьє 

Декларація доброчесності 2016 рік

Декларації доброчесності з 2017 року по теперішній час

Інформацію щодо порушення суддею критеріїв доброчесності у відкритих джерелах не знайдено

Повідомити про суддю

Інша інформація:

 1. Згідно з інформацією офіційного веб-сайту Вищої кваліфікаційної комісії суддів, Братасюк В.М. бере участь у конкурсі на зайняття вакантних посад суддів апеляційних судів (Івано-Франківський апеляційний суд).
 2. Брав участь у конкурсі на зайняття посади судді Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду у 2016-2017 рр, однак за результатами кваліфікаційного оцінювання набрав 710 балів, що не дозволило йому увійти до списку 30 суддів, рекомендованих на призначення на посаду судді Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду.
 3. Брав участь у конкурсі на зайняття посади судді Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду у 2018-2019 рр, однак за результатами кваліфікаційного оцінювання набрав 713,50 балів та вибув з конкурсу.
 4. Інформаційний портал 24 канал відзначив суддю телепремією “ЧЕСТЬ тижня” за низку обґрунтованих та справедливих рішень. Зокрема, у 2018 році Віктор Братасюк вирішував спір між комунальним енергопідприємством та боржниками, що не оплатили послуги центрального опалення. В свою чергу, відповідачі пояснювали, що забезпечують себе теплом самостійно, тому не платять за послуги опалення комунальному підприємству. Теплопостачальник відмовився визнавати законність відключення та продовжував нараховувати гроші за послуги, яких не надавав. Своїм рішенням суддя відмовив у задоволенні позову комунальному підприємству і підкреслив, що люди мають право самостійно обирати вид та спосіб опалення власного житла.
 5. Захистив кандидатську дисертацію у Національній академії внутрішніх справ України. 
 6. Згідно даних з досьє, притягувався до адміністративної відповідальності за порушення правил дорожнього руху. 
 7. За даними Вищої ради правосуддя, Братасюк бере участь у конкурсі до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України.

ЗМІ про суддю

Суддя Віктор Братасюк: «Сьогодні немає проблеми вільно зайти зі зброєю і вистрелити в суддю. І це страшно»

Тернопільські судді провалили тестування на фаховість

Завантажити профайл Методологія підготовки матеріалу