Брагіна Олександра Євгеніївна

Декларації
Данi за 2017 рiк
Річний дохід
Суддi
259837 грн
Заробітна плата, отримана за основним місцем роботи: 259837 грн
Розрахунок площі є лише математичним розрахунком за даними декларації та не відображає змісту речових прав на нерухоме майно. Розрахунок є сумою площі нерухомості, яка належить згідно з декларацією судді та членам його сім’ї на праві власності (у тому числі, часткової) або праві користування. Під час розрахунку використовувалася площа нерухомості пропорційно до частки, яка належить судді або членам його сім’ї. У випадку перебування нерухомості у спільній власності без визначення часток площа визначалася як результат ділення загальної площі на кількість осіб - власників відповідної нерухомості. У випадку одночасної наявності права власності на нерухомість у судді (члена його родини) та права користування члена його сім’ї (судді), площа зараховувалася лише особі, яка має право власності на відповідну нерухомість. У випадку наявності права користування у судді та членів його родини одночасно, площа відповідної нерухомості зараховувалася лише судді.​
Будівлі ?
Суддi
119.4 кв.м
33.2 кв.м (100% квартири у власності)
86.2 кв.м (100% квартири у власності)

Освіта:

1991 – Київський державний університет імені Тараса Шевченка

Суддівська кар’єра:

2008 – 2010 – суддя Красноперекопського міськрайонного суду Автономної Республіки Крим;

2010 – т.ч. – суддя Київського окружного адміністративного суду (з 2013 року обрана на посаду судді безстроково).

Зв’язки:

Згідно з декларацією родинних зв’язків судді за 2013-2017 роки:

  1. Макарчук Владислава Володимирівна (племінниця судді) – з 2009 по 2016 роки займала посаду судді Дніпровського районного суду міста Києва.

Офіційні документи щодо судді:

Декларація родинних зв’язків судді за 2012-2016 роки

Декларація родинних зв’язків судді за 2013-2017 роки

Декларація доброчесності 2016 рік

Декларація доброчесності 2017 рік

Рішення Першої дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя “Про відмову у притягненні до дисциплінарної відповідальності судді Київського окружного адміністративного суду Брагіної О.Є.”

Досьє судді

  • Ухвалення сумнівних рішень

    Як випливає з рішення Першої дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя, суддя Брагіна ухвалила дві постанови від 10 січня 2014 року у справах № № П/810/106/14-а та П/810/110/14-а про обмеження прав громадян на проведення зборів, мітингів, походів, демонстрацій в Україні у м. Бориспіль та м. Вишгород Київської області під час Революції Гідності.

    У рішенні дисциплінарної палати вказується на те, що під час розгляду даних справ суддею Брагіною були порушені норми процесуального права, які на день їх вчинення могли бути підставою для притягнення судді до дисциплінарної відповідальності.

    Однак, у притягненні до дисциплінарної відповідальності судді Брагіної дисциплінарною палатою було відмовлено у зв’язку зі спливом строку для притягнення до дисциплінарної відповідальності.

Завантажити профайл Методологія підготовки матеріалу