Бовкун Едуард Михайлович

Декларації
Данi за 2017 рiк
Кошти
Суддi
250000 UAH
Річний дохід
Суддi
203262 грн
Заробітна плата, отримана за основним місцем роботи: 203262 грн
Розрахунок площі є лише математичним розрахунком за даними декларації та не відображає змісту речових прав на нерухоме майно. Розрахунок є сумою площі нерухомості, яка належить згідно з декларацією судді та членам його сім’ї на праві власності (у тому числі, часткової) або праві користування. Під час розрахунку використовувалася площа нерухомості пропорційно до частки, яка належить судді або членам його сім’ї. У випадку перебування нерухомості у спільній власності без визначення часток площа визначалася як результат ділення загальної площі на кількість осіб - власників відповідної нерухомості. У випадку одночасної наявності права власності на нерухомість у судді (члена його родини) та права користування члена його сім’ї (судді), площа зараховувалася лише особі, яка має право власності на відповідну нерухомість. У випадку наявності права користування у судді та членів його родини одночасно, площа відповідної нерухомості зараховувалася лише судді.​
Будівлі ?
Суддi
64.2 кв.м
64.2 кв.м (100% квартири у користуванні)

Освіта:

2004 – Ужгородський національний університет

Суддівська кар’єра:

2009  т.ч. — суддя Дніпровського районного суду міста Києва.

Офіційні документи щодо судді:

Декларація родинних зв’язків судді за 2012-2016 роки

Декларація родинних зв’язків судді за 2013-2017 роки

Декларація доброчесності 2016 рік

Декларація доброчесності 2017 рік

Досьє судді

 • Причетність до корупції

  Згідно з інформацією, розміщеною на офіційному веб-сайті Судової влади України, у провадженні Бориспільського міськрайонного суду Київської області перебувала кримінальна справа за обвинуваченням Бовкуна Едуарда Михайловича у вчиненні злочину, передбаченого ч.2 ст.368 КК України (одержання хабара).

  Як повідомляє видання "Тиждень", за версією слідства, суддя вступив у попередню змову з адвокатом та отримав хабар від громадянки України за рішення не конфісковувати майно.

  У той же час Бориспільський міськрайонний суд Київської області прийняв рішення про направлення кримінальної справи прокурору м. Києва для проведення додаткового розслідування з мотивів неповноти та неправильності досудового слідства.

 • Непрозорість статків

  1) У декларації за 2014 рік відсутні відомості про наявність у судді чи його родини права власності чи права користування на нерухоме майно, у якому можна постійно проживати.

  Законодавство зобов’язує декларувати об’єкти нерухомості, що належать судді та членам його сім’ї на праві приватної власності або знаходяться у них в оренді чи на іншому праві користування. Таким чином, суддя мав би задекларувати житло, у якому він проживає (користується) на будь-яких підставах.

   

  2) У декларації за 2015 рік суддя Бовкун зазначив, що у нього є право безоплатного користування квартирою загальною площею 64,20 кв.м (дата набуття права — 07.12.2012). Однак інформація про цю квартиру відсутня у декларації за 2014 рік.

Завантажити профайл Методологія підготовки матеріалу