Бортницька Віта Вікторівна

Освіта:

1997 – Київський інститут внутрішніх справ при Національній академії внутрішніх справ

Суддівська кар’єра:

2003 – 2011 – суддя Васильківського районного суду Київської області (2009 – обрана на посаду судді Васильківського районного суду Київської області безстроково);

2011 – т.ч. – переведена на роботу на посаду судді Печерського районного суду міста Києва.

 

Зв’язки:

Згідно декларації родинних зв’язків судді за 2013-2017 роки:

 1. Данько Віктор Дмитрович (батько судді) – з 2010 по 2015 роки був депутатом Калинівської селищної ради Васильківського району Київської області.

 

Офіційні документи відносно судді:

Декларація родинних зв’язків судді за 2012-2016 роки

Декларація родинних зв’язків судді за 2013-2017 роки

Декларація доброчесності 2016 рік

Декларація доброчесності 2017 рік

Декларація доброчесності та родинних зв’язків за 2018 рік до сьогодні

Ухвала ВРЮ про відкриття дисциплінарної справи стосовно судді Печерського районного суду м. Києва Бортницької В.В. (04.08.2016 р.).

Досьє судді

Висновок Громадської ради доброчесності про невідповідність судді Бортницької Віти Вікторівни критеріям доброчесності та професійної етики

 • Непрозорість статків

  Згідно із декларацією за 2014 рік відсутні відомості про наявність у судді чи її родини права власності чи права користування на нерухоме майно, у якому можна постійно проживати.

  Законодавство зобов’язує декларувати об’єкти нерухомості, що належать судді та членам її сім’ї на праві приватної власності або знаходяться у них в оренді чи на іншому праві користування. Таким чином, суддя мала би задекларувати житло, у якому вона проживає (користується) на будь-яких підставах.

 • Ухвалення сумнівних рішень

  Як вбачається з ухвали про Вищої ради юстиції, суддею Бортницькою було постановлено дві ухвали (у справах №757/26252/13-к та №757/26253/13-к) про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою до двох активістів мітингу «За Євроінтеграцію» навпроти Будинку Кабінету Міністрів України за адресою м. Київ, вул. Грушевського 12/2.

  Як зазначено у Люстраційному списку Євромайдану, зазначені ухвали стосувалися Матяша О.Д. Та та Благодарного В.С.. При цьому Матяш О.Д. є інвалідом 3 групи, отримав від побоїв "Беркуту" закриту черепно-мозкову травму, струс головного мозку, численні забої м’яких тканин обличчя та грудей. Десять народних депутатів звернулись до судді з клопотаннями взяти на поруки, але суддя відхилила клопотання.

Розгляд резонансних справ:

1) За повідомленням на сайті Кореспондент.нет, суддя Бортницька постановила ухвалу про застосування до судді Господарського суду Києва Любомира Головатюка, підозрюваного в отриманні хабара в розмірі $10 тис доларів, запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою із можливістю внесення застави у розмірі 293 тис грн.

2) Згідно з даними Єдиного державного реєстру судових рішень, суддя Бортницька 19 січня 2018 року постановила ухвалу про арешт рахунків офшорних компаній, на які, за даними слідства, надходили кошти від закупівлі так званих «вишок Бойка». За інформацією сайту “Судовий репортер”, у 2011 році ДАТ «Чорноморнафтогаз» придбав дві морські бурові установки на суму $800 млн при реальній їх вартості $389 млн. Постачальниками стали офшорні компанії «Highway Investment Processing LLP» і «RIGAS KUGU BUVETAVA». За даними слідства, ці кампанії пов’язують з сім’єю Кацуб, які мають тісні стосунки з екс-регіоналом та нинішнім головою парламентської фракції “Опозиційний блок” Юрієм Бойком. Свого часу, займаючи посаду міністра енергетики, пан Бойко посприяв у придбанні названих бурових установок, чим було завдано збитків ДАТ «Чорноморнафтогазу» на суму понад $400 млн.


ЗМІ про суддю

Суди продовжують кидати за ґрати активістів Євромайдану

Суддя Печерського райсуду блокує можливість апеляції щодо захисту голови DV Банку

Матяша і Благодарного закривають в СІЗО 27.11.2013

У ТОВ "Арт-мастер" стверджують, що на працівників компанії тисне суд

Суд заморозив соцвиплати розробнику ПЗ для держреєстрів

Суддя-хабарник з Господарського суду Києва заарештований

ПІДОЗРЮВАНОМУ В КОРУПЦІЇ КИЇВСЬКОМУ СУДДІ ПРИЗНАЧИЛИ АРЕШТ І ЗАСТАВУ

Чому Яценюк подає дурний приклад, коли має аерацію

Суд відмовився відсторонити керівника «Інформаційних судових систем» Живаєва

 

Завантажити профайл Методологія підготовки матеріалу