Борсук Петро Павлович

Декларації

Суддівська кар’єра:

2002-2010 – суддя Камінь-Каширського районного суду Волинської області (з 2008 року обрано на посаду судді безстроково);

2010 – т.ч. – суддя Апеляційного суду Волинської області.

Зв’язки:

Згідно з декларацією родинних зв’язків судді за 2013-2017 роки:

 1. Борсук Катерина Петрівна (дочка судді) – з 2017 року працює на посаді головного спеціаліста Камінь-Каширського районного суду Волинської області;
 2. Мельник Любов Якимівна (сестра дружини судді) – з 2011 року працює на посаді заступника керівника апарату Камінь-Каширського районного суду Волинської області.

Офіційні документи щодо судді:

Декларація родинних зв’язків судді за 2011-2015 роки

Декларація родинних зв’язків судді за 2012-2016 роки

Декларація родинних зв’язків судді за 2013-2017 роки

Досьє судді

Декларація доброчесності 2015 рік

Декларація доброчесності 2016 рік

Декларація доброчесності 2017 рік

 • Непрозорість статків

  1) У декларації за 2016 рік суддя зазначив про право користування службовою квартирою загальною площею 72 кв.м (дата набуття прав – 31.12.2015), однак цієї квартири не відображено в декларації за 2015 рік.

  2) Згідно з даними декларації за 2015 рік суддя задекларував два житлових будинки загальною площею 143 кв.м (у власності) та 115 кв.м (у користуванні) як об’єкти незавершеного будівництва. Проте, у декларації за 2015 рік відсутні відомості про наявність у судді чи його родини права власності чи права користування на інше нерухоме майно, у якому можна постійно проживати.

  2) В декларації за 2015 рік суддя зазначив про право власності на легковий причіп 2008 р.в. (дата набуття прав – 05.08.2008), однак цієї інформації немає в деклараціях за 2013 рік.

 • Ухвалення сумнівних рішень

  За інформацією журналістів Волинь.пост, що підтверджується даними з Єдиного реєстру судових рішень, суддя Борсук П.П. постановив ухвали, якими були скасовані постанови судів першої інстанції про притягнення до відповідальності осіб, у яких під час митного контролю було вилучено бурштин. Як зазначається у тексті судових рішень, бурштин було виявлено в зоні митного котролю у ніші для інструментів під водійським сидінням та у місці для запасного колеса. В іншому випадку бурштин був виявлений у спинці пасажирського сидіння. Проте, на думку судді Апеляційного суду Волинської області, зазначені обставини справи не свідчать про намагання осіб перетнути митну зону України способом, що утруднює виявлення дорогоцінного каміння. Рішеннями судді Борсука конфіскований бурштин був повернений особам, у яких він був вилучений.

Розгляд резонансних справ

Згідно з інформацією журналістів Волинського агентства розслідувань, що підтверджується даними з Єдиного реєстру судових рішень, за твердженнями прокуратури Волинської області, суддя Борсук П.П.  виніс імовірно неправосудне рішення, яким було закрито провадження про притягнення до відповідальності Романа Микитюка - депутата Волинської обласної ради, який голосував на рішенні облради начебто за наявності конфлікту інтересів.

Характеристика професійної діяльності

За даними веб-сайту ВККС, 20 червня 2018 року щодо Борсука Петра Павловича було проведене кваліфікаційне оцінювання, втім остаточного рішення ухвалено не було: перерва.


ЗМІ про суддю

Волинського суддю підозрюють у виправданні депутата облради

СВІТ ВРАЖАЄ: РЕЗОНАНСНА СПРАВА ПАНАСЮКІВ В АПЕЛЯЦІЙНОМУ СУДІ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ. ЧАСТИНА ІІ

Судья Петр Борсук вернул янтарь и автомобили контрабандистам (ФОТО)

Волинський суддя повертає вилучений бурштин

Як суд розглядав справу працівника луцької прокуратури?

Марганію підозрюють у ще шести злочинах

Екс-митник Микитюк - не корупціонер: суд прийняв нове рішення

Директорку луцького коледжу судять за 300 доларів хабара

«ГОЛОВНЕ, ЩОБ НЕ ВИВЕЗЛИ У США, ЯК ЛАЗАРЕНКА»

Завантажити профайл Методологія підготовки матеріалу